Вітаю Вас, Гість
Керівництво закладу

Директор ЦДЮТ

 
Подвиженко Геннадiй Iванович, 1962 року народження, має вищу педагогічну освіту, за фахом вчитель фізичної культури, закінчив Кіровоградський державний педагогічний інститут у 1988 році. В системі освіти працює з 1983 року. З 2002 року – директор міської станції юних техніків. З 2013 року - директор Центру дитячої та юнацької творчості. Hагороджений грамотами міськвиконкому, Почесною грамотою управління освіти і науки, має звання "Старший вчитель".
 
Заступник директора з НВР
Горбатенко Наталія Володимирівна, 1968 року народження, освіта вища педагогічна, за фахом вчитель початкових класів, закінчила Херсонський педагогічний інститут ім. Н.Крупської у 1992 році. На посаді заступника директора з НВР 11 років з 2002 року, нагороджена грамотами міськвиконкому, Почесною грамотою управління освіти і науки.

 

Методист ЦДЮТ

 

               
 
Слєпєнькова Ірина Миколаївна, 1983 року народження, освіта вища педагогічна, за фахом вчитель початкового навчання та організатор початкового навчання, закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка у 2005 році, нагороджена грамотами міськвиконкому та Грамотою управління освіти і науки за участь у конкурсі еколого-натуралістичного напрямку.
   
 

 

Культорганізатор ЦДЮТ

 


 Литвинець Світлана Василівна,

1988 року народження, освіта вища педагогічна, за фахом вчитель англійської мови,  закінчила Кіровоградську  педагогічну академію у 2011р., нагороджена грамотою районного управління освіт та грамотою Виконавчого комітету  Знам'янської міської ради  у червні 2018р.