Вітаю Вас, Гість
Нашідосягнення                                                                                                                                                                 Участь та перемоги вихованців закладу у I – семестрі 2018/2019 н.р. у фестивалях, конкурсах та заходах різних рівнів:
 - участь МПД у роботі ІІ сесії ХІІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, гурток «Самоврядування дітей та молоді» керівник С.Литвинець (8-9 листопада, м.Кропивницький);
- у Всеукраїнському вокально - хореографічному фестивалі «Art People Fest»,брав участь хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» керівник О.Андрєєва (28 жовтня 2018р., м.Черкаси) отримав диплом I – ступеню вікова категорія 14-17 років, VI місце - вікова категорія 10-13 років;
 - у Міжнародному конкурсі дитячої творчості «Оксамитовий Дивосвіт» брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (10-11 листопада 2018 р. м.Київ) IІ місце - вікова категорія - 14-17 років, IІI місце – вікова категорія 10-13 років;
 - участь команди міста у обласному чемпіонаті команд КВК, керівник гуртка М.Москаленко (листопад 2018року);
- участь у обласних змаганнях з початково - технічного моделювання вихованців гуртка «Фантазія», керівник Л.Догадіна (21-22.11.2018р. м.Кропивницький). Командне V місце;
 - у відкритих обласних класифікаційних змаганнях брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (листопад 2018р., м.Кропивницький) отримав диплом I – ступеню;
- екскурсія до музейних кімнат 3 – го полку Десантно - штурмових військ України організував керівник гуртка «Туристсько – краєзнавчий» П.Швайко (жовтень 2018р.м.Кропивницький);
- участь у змаганнях з технічних видів туризму, які проходили у с. Володимирівка Знам’янського района (жовтень 2018р.) приймали участь вихованці гуртка «Туристсько – краєзнавчий» керівник П.Швайко. Командне V місце;
- екскурсія до Знам’янського лісництва організувала керівник гуртка «Юні екологи» О.Погребняк. Вихованці ознайомилися з його господарською діяльністю, допомогли у висадці насіння дуба в коропах та просапці ділянок даного господарства;
- участь у обласній екологічній програмі «Посади своє дерево» вихованців гуртка «Юні екологи» керівник О.Погребняк
Вихованці закладу протягом  2017/2018 н.р. прийняли участь та стали переможцями у фестивалях, конкурсах, виставках різних рівнів:
 • у Міжнародному конкурсі бального танцю «Південний берег» брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (жовтень 2017р., м. Одеса) отримав диплом I – ступеню;
 • у відкритих обласних класифікаційних змаганнях «Барви осені 2017р.» (Організатор та засновник Федерація танцювального спорту України Кіровоградської області) брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (жовтень 2017р., м. Олександрія) отримав диплом I – ступеню;
 • у Всеукраїнському конкурсі – фестивалі дитячої творчості «Зоряний старт» брав участь хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» керівник О.Андрєєва (листопад 2017р., м. Київ) отримав диплом I – ступеню;
• у Всеукраїнському конкурсі - фестивалі танців «В колі друзів» (Організатор та засновник проекту Громадська організація «G.U.M.») брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (грудень 2017р., м. Київ) отримав диплом II – ступеню;
• у Міжнародному конкурсі дитячої творчості «Планета мистецтва» брав участь хореографічний колектив народного танцю «Любава» керівник О.Долинська, (грудень 2017р., м. Київ) отримав диплом II – ступеню;
• у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу туристко - краєзнавчого напряму «Туризм нас єднає» приймав участь гурток «Іграшка – сувенір» керівник Н.Любінська (жовтень, 2017р.);
• у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів науково технічного напряму «Моя Україна» приймали участь наші вихованці та стали переможцями: Корчагін Павел отримав диплом I – ступеню у номінації «Портрет» та диплом III – ступеню у номінації «Побутові або жанрові фотографії», Безай Анастасія отримала диплом III – ступеню у номінації «Пейзаж» (жовтень, 2017р.);
• в обласному етапі конкурсі творчих робіт «Толерантність, як основа сучасного світу» брав участь гурток «Малюнок, графіка, живопис» керівник С.Цатурян (листопад, м. Кропивницький);
• участь МПД у засіданні координаційної ради КОПД м. Кропивницький, гурток «Самоврядування дітей та молоді» керівник С. Литвинець (жовтень, м. Кропивницький);
• участь МПД у черговій сесії обласного парламенту дітей, гурток «Самоврядування дітей та молоді» керівник С.Литвинець (листопад, м. Кропивницький);

• Всеукраїнських змаганнях зі спортивно-бального танцю «Зразковий художній хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н. Залєвська, в м. Кропивницький, м. Олександрія , (2018н.р.) отримав дипломи різних ступенів;
• у IX міжнародному фестивалі пісні і танців «Об’єднаємо дітей мистецтвом» хореографічний колектив народного танцю «Любава» (керівник О.Долинська) отримав - диплом II - ст., хореографічний колектив сучасного танцю «Конфетті» (керівник М.Демків) отримав - диплом III - ст.(м. Кропивницький, травень 2018р.);
• регіональному фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Сонячні танці» хореографічний колектив народного танцю «Сузір’я» (керівник О.Андрєєва) отримав – дипломи III ст. , хореографічний колектив сучасного танцю «Конфетті» (керівник М.Демків) отримав - дипломи IIст. в номінаціях сучасний ( естрадний), народний (стилізований) танець ( квітень 2018р.м.Олександрія);
 • Всеукраїнському фестивалі танців Зразковий художній хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник Н.Залєвська ) м. Київ (квітень 2018р.) отримав дипломи IIст.;
• міжнародному фестивалі – конкурсі дитячої творчості «Fest music 2018р».хореографічний колектив народного танцю «Любава» (керівник О.Долинська) отримав - диплом II - ст.(м. Чорноморськ, травень 2018р.);
• у очному турі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченому Всесвітньому Дню Землі приймала участь і стала дипломантом конкурсу вихованка гуртка «Малюнок, графіка, живопис» (керівник С.Цатурян), Помиляйко Юлія (квітень 2018р.) ;
• участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу виставці « Знай і люби свій край» приймали участь вихованці гуртка «Незвичайне поряд» (керівник С.Кондратьєва), «Бісероплетіння» (керівник Т.Акіменко ), «Іграшка-сувенір» (керівник Н. Любінська ), «Українська - художня вишивка» (керівник С.Дордюк) , «Технічний дизайн» (керівник Я.Конопліна) квітень 2018р.;
• участь у обласному етапі Всеукраїнської виставці «Космічні фантазії» прийняла участь і стала дипломантом вихованка гуртка «Малюнок, графіка, живопис» керівник С.Цатурян (квітень 2018 року);
 • участь у обласному етапі Всеукраїнської виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» прийняли участь вихованці гуртка «Паперопластика» керівник Н.Філоненко , гуртка « Початкове технічне моделювання» керівник Г.Шматкова (квітень 2018 року);
• участь у обласному етапі Всеукраїнської виставці «Охорона праці очима дітей» прийняла участь і стала дипломантом вихованка гуртка «Малюнок, графіка, живопис» керівник С.Цатурян (квітень 2018 року);
• постійна участь вихованців гуртка «Самоврядування дітей та молоді» в обласних сесіях та засіданнях обласного парламенту дітей під керівництвом координатора Литвинець Світлани Василівни.
• участь у регіональному фестивалі «Світловодщина - 2018» брав участь гурток «Ляльковий театр» керівник К.Зайченко та отримав диплом учасника (квітень, м. Світловодськ 2018р.);
• Всеукраїнському фестивалі конкурсі «Барви рідної землі» хореографічний колектив сучасного танцю «Конфетті» (керівник М.Демків) отримав - диплом III - ст. (м. Світловодськ, травень 2018р.);
• регіональному фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Магія танцю» хореографічний колектив сучасного танцю «Конфетті» (керівник М.Демків) отримав - дипломи II та IIIст. ( квітень 2018р.м.Олександрія);
• Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Kirilovka Fest 2018» брав участь Зразковий хореографічний колектив бального танцю «Перлина» керівник Н.Залєвська, (травень 2018р., СМТ Кіріловка) отримав диплом I – ступеню.
       
    
              

 Досягнення вихованців у обласних масових заходах з науково - технічного напряму у 2017 році

Досягнення вихованців у Всеукраїнських, Міжнародних, обласних конкурсах, фестивалях за 2017 рік

Досягнення вихованців у Всеукраїнських, Міжнародних, обласних конкурсах, фестивалях за 2015/2016 навчальний рік

Досягнення вихованців у Всеукраїнських, Міжнародних, обласних конкурсах, фестивалях за 2014/2015 навчальний рік

Досягнення вихованців у Всеукраїнських, Міжнародних, обласних конкурсах, фестивалях за 2013/2014 навчальний рік


Осінь - це пора збору врожаю та підбиття підсумків. Деяким чином це стосується і колективу бального танцю «Перлина»(керівник Залєвська Н.М.) Центру дитячої та юнацької творчості. Для вихованців позашкільного закладу, ця - пора «збору врожаю» на нивах конкурсів і фестивалів.

Так 25 жовтня 2014р стало «врожайним» на медалі для солістів нашого колективу на турнірі зі спортивного бального танцю в м Олександрія. Переможцями турніру та володарями срібної медалі стали: –Мазій Анастасія і Флорінцев Денис; перше місце і золоті медалі вибороли – Винники Ольга і Іван та Бричка Дар’я з хореографічною композицією «Мрія»

29-30 жовтня в м. Одеса проходив II Міжнародний «Фестиваль талантів в мистецтві». Солісти колективу бального танцю «Перлина» Винники Ольга і Іван представили на конкурсі дві композиції: свінг «Гидке каченя» і сальсо «Потанцюй зі мною».

Журі високо оцінило талановитих вихованців хореографічного колективу бальних танців, за підсумками конкурсу вони стали володарями «Гран-прі», та цінних подарунків.

Так тримати!

Н.Залевська - керівник гуртка

 

Наші досягнення

Вихованець  гуртка «Судномоделювання і судномодельного спорту» (керівник Колесник Ігор Вікторович) Центру дитячої та юнацької творчості  Хандусенко Денис  став переможцем Всеукраїнської виставки – конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та отримав диплом ІІІ ступеня виданий Міністерством освіти і науки України, Українським державним центром  позашкільної освіти. Виставка проходила в місті Кіровоград у травні 2014 року.

Хотілось би зазначити, що Денис є вихованцем гуртка лише  другий рік, але всі набуті знання втілює в життя, дуже наполегливий, працьовитий та талановитий, тому на його рахунку ця перемого вже не перша і сподіваємось не остання. Так  тримати Денисе!

  

Так тримати!

 Колесник І.В. - керівник гуртка

 

 

 

Наші    досягнення

Вихованці закладу протягом 2013/2014 н.року виборювали призові місця у творчих конкурсах, фестивалях, виставках  різних рівнів:   міжнародних,  всеукраїнських,  обласних,  а саме:    

презентація закладу на День позашкільника ( 17.09.2013р.), виступ  хореографічного   колективу «Екстраверт» керівник Степанова Катерина;

участь у концертній програмі кращих дитячих художніх колективів навчальних закладів області ( 08.10.2013р.),виступ солістів Винника Івана  та Ольги (вихованців колективу бального танцю «Перлина» керівник Залєвська Наталія;

участь команди ЦДЮТ спільно з ЗШ №3 в обласному чемпіонаті команд КВК (26.10.13р.) керівники Огіренко Олена, Фрайнд Ольга;

участь у обласному фестивалі-конкурсі народної хореографії ім. П.Вірського,виступ  хореографічний колектив «Прімавера» керівник Горова Ольга;

участь у обласній виставці - розпродажу робіт декоративно-ужиткового мистецтва на колегії обласної державної адміністрації (28.11.13р.) виробів вихованців гуртків декоративно-ужиткового та науково-технічного напрямку;

участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдв’яній  виставці «Новорічна композиція» (10.12.13р.)     

 

Нагороди:

диплом І  ст. гурток «Виготовлення сувенірів» керівник Випиналюк Юлія;

диплом ІІ ст. гурток «Незвичайне поряд» керівник Кондратьєва Світлана;

диплом І ст. гурток «Іграшка-сувенір» керівник Любінська Надія;

диплом ІІ ст. гурток «Українська вишивка» керівник Дордюк Світлана;

участь у Всеукраїнській виставці «Наш пошук і творчість – тобі, Україно» (квітень 2014 року)       

 

Нагороди:

диплом ІІ ст. Олійник Д. вихованець гуртка «Паперопластика» керівник Філоненко Наталія;

диплом ІІ ст. гурток «Оригамі» керівник Догадіна Людмила;

диплом І ст. гурток «Початкове технічне моделювання» керівник Калашнікова Ірина;

диплом ІІ ст. гурток «Технічний дизайн» керівник Леонова Наталія;

диплом І ст. гурток «Судномодельний» керівник Колесник Ігор;

диплом ІІІ ст. гурток «Виготовлення сувенірів» керівник Випиналюк Юлія;

участь у обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій рідний крій!» (березень 0214р.). Приймали участь: вихованці керівників гуртків: Дордюк Світлани,  Любінській Надії, Цатурян Світлани, Кондратьєвій Світлани.

участь у Всеукраїнському конкурсі «Космічні фантазії»   Нагороди:

дипломи І та ІІ ст. гурток «Технічний дизайн» керівник Леонова Наталія;

диплом ІІІ ст. гурток «Оригамі» керівник Догадіна Людмила;

диплом ІІ ст. Приходько М. вихованець гуртка «Судномодельний» керівник Колесник Ігор;

диплом ІІІ ст. гурток «Паперопластика» керівник Філоненко Наталія;

диплом ІІІ ст. гурток «Виготовлення сувенірів» керівник Випиналюк Юлія.  

участь у обласному фестивалі хореографічного мистецтва (02.05.14 р.)

диплом ІІІ ст. колектив бального танцю «Перлина» керівник Залєвська Наталія;

диплом ІІ ст. хореографічний колектив «Любава» керівник Долинська Олена.

участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі танців «Мегаполіс» м.Харків (квітень 2014р.)

дипломи І, ІІ, ІІІ ст. колектив бального танцю «Перлина» керівник Залєвська Наталія.

участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі танців «Арт-бомб» м.Харків

диплом ІІІ ст. хореографічний колектив «Любава» керівник Долинська Олена;

участь у VIII відкритому фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Сонячні танці 2014» м.Олександрія (25.04.2014р.)  хореографічний колектив «Екстраверт» керівники Степанова Катерина, Стукаленко

Колектив закладу 15 січня 2014р. брав участь у очному турі V обласного огляду-конкурсі  роботи позашкільних закладів освіти (концертна програма, методичний захід, відкриті заняття, виставка творчих робіт прикладного відділу, майстер-клас).

Участь закладу у заочному турі V обласного конкурсу Позашкільних закладів  в номінації «Позашкільний заклад сучасності».

З 18 листопада по 24 листопада 2013 року в закладі був проведений Тиждень «Розвиток позашкільної освіти  в  місті під час якого були проведені слідуючи заходи:

міський фестиваль «Країна дитячих талантів»;

форум « Обдарована молодь Знам’янщини»;

міський чемпіонат «Інтелектуальне багатоборство»;

міський зліт шкільних парламентів.

Міський парламент дітей(координатор Шуляшкіна С.А.) приймали участь в обласних сесіях, засідань парламенту дітей в м. Кіровоград.

  

 

 

Наші досягнення

Рухаємось  вперед !

         І знов колектив бального танцю Центру дитячої та юнацької творчості «Перлина» відвідав «перлину біля моря» - м. Одесу. Цього разу ми стали учасниками ІІІ–го Міжнародного фестивалю–конкурсу «Різдвяні зустрічі в Одесі». На розсуд журі колективом було представлено дві композиції – «Київський вальс» і «Новорічне конфетті». А переможці минулого фестивалю Оля і Ваня Винники представили на розсуд  журі самбу «Гості з майбутнього» та джайв «Веселий саксофон».