Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Серпень » 25 » 24 - річниця від Дня Незалежності України
14:01
24 - річниця від Дня Незалежності України
12
Народ України святкує уже 24-річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Перші кроки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробуванням на зрілість, терпіння, толерантність, нарешті – на здоровий глузд. 
 
Нині уже ніхто не сумнівається у тому, що український народ у змозі поліпшити життя у своєму домі власної Батьківщини,  день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших: сіл, селищ, міст району, області та усієї України! 
 
12
Цей день обов’язково настане і тим швидше, чим більш плідно із натхненням кожен з нас працюватиме на благо рідної Вітчизни, а усі разом проникнемося гордістю за нашу неньку – Україну, почуттям патріотизму до рідного краю, прагненням до єдності, порозуміння та згуртованості,  не лише державних мужів,  а усього народу нашої держави. Успіх прийде неодмінно!
 
У   Знам’янці до     Дня Незалежності України було проведено багато  різних подій,  заходів, конкурсів, виставок. Біля Центру дитячої та юнацької творчості о  10 годині працював салон  «Аквагрим  для дітей». Майстрами – художниками стали працівники  закладу, а саме: О.Демченко , Т.Чернобривець,  І.Колесник та вихованки гуртка «Малюнок , графіка та живопис».
 
12
Вже через годину  на   обличчях та  руках  дітей з’явились  яскраві    малюнки  і їх розмаїттю не було меж. Проводився  малюнок на асфальті, котрий провели педагоги  О.Фрайнд та Н.Горбатенко. Малеча  із задоволенням малювала  символи нашої держави: прапор та герб, рідне місто, рідне місто, український віночок та багато іншого.   Малюнки вийшли цікаві і різнокольорові.   
 
Дітей міста та дорослих зацікавили майстер - класи  прикладного мистецтва, які провели педагоги: Н.Любінська, С.Кондратьєва, Н.Філоненко, Ю.Випиналюк, Н.Леонова, Л.Догадіна.
 
Всі учасники цих заходів: діти, батьки , педагоги  отримали чудовий настрій і багато яскравих вражень. Сьогодні українці єдині, як ніколи, не дивлячись на всі негаразди. Давайте побажаємо одне одному знову здобути мир і спокій на нашій рідній землі. 
 
Бажаємо  нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної демократичної процвітаючої України!
 
Н.Горбатенко – заступник директора з НВР
 
Переглядів: 83 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar