Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 25 » 25 - річниця від Дня Незалежності України
11:21
25 - річниця від Дня Незалежності України
Наша країна, наш народ святкує 25- річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія українців - бути господарями на своїй прекрасній і чарівній землі. Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу і виборюють її зараз. 
Знам’янка теж святкує   25 - річниця  від    Дня Незалежності України. В цей день  проходять   різні   заходи: конкурси, виставки, концерти, майстер – класи та інше.
Біля Центру дитячої та юнацької творчості о  17 годині проводився  майстер - клас  прикладного мистецтва, які провели педагоги:   Н.Філоненко, Ю.Випиналюк, Н.Леонова,
Л.Догадіна. Малеча  разом з батьками із задоволенням  робили різні вироби з різнокольорового паперу, а саме квіти - мальви, волошки, ромашки, декоративне панно  кольорів державного прапору. Вироби   вийшли цікаві і різнокольорові.   
Ще знам’янчані з задоволенням  переглядали    виставку  декоративно - прикладного мистецтва. На  виставці були представлені роботи таких гуртків, як  «Малюнок, графіка, живопис» (керівник С.Цатурян), «Українська – художня вишивка» (керівник  С. Дордюк), «Бісероплетіння» (керівник О.Демченко), « Незвичайне поряд»
 (керівник С.Кондратьєва), «Іграшка- сувенір» (керівник  Н.Любінська), «Оригамі» (керівник Л.Догадіна)  Вироби та малюнки на різну тематику  з різних матеріалів,тут були дерева з бісеру, м’які іграшки з пара лону, картини з природних матеріалів, вишиті листівки - подарунки,  малюнки  написані  аквареллю  та  маслом.

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо! 
Благополуччя, щастя, радості, натхнення, 
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо. 
Нехай це свято Вам наснаги додає, 
В майбутнє краще доля стежку прокладе.


                                                                                                    Н.Горбатенко – заступник директора з НВР
Переглядів: 73 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar