Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 25 » Акція « Оберіг нашим захисникам»
22:18
Акція « Оберіг нашим захисникам»

Акція « Оберіг нашим захисникам»

 

22 вересня весь сучасний світ відзначає День миру. Центр дитячої та юнацької творчості не залишився осторонь цієї події. Керівники хореографічного колективу «Екстраверт» М. Стукаленко та К. Степанова  ініціювали проведення акції «Оберіг нашим захисникам». Допомагали у проведенні акції керівник гуртка « Бісероплетіння » О. Демченко та керівник хореографічного колективу « Прімавера » О. Горова.

Мета  акції:  Поширення національно – патріотичного виховання, громадянської   свідомості, толерантного ставлення один до одного, поваги до Батьківщини.

Очікувані результати: Створення пам’ятних сувенірів для солдат української армії,  які перебувають у зоні АТО.

Учасники акції: вихованці хореографічного колективу «Екстраверт».

В акції приймали участь 32 вихованця.

         Педагоги, організатори акції, розпочали захід з вступної інформаційної лекції про  День миру, а саме: коли виникло це свято, хто є  його засновником, про голуба, який є символом миру. Вихованці, а це були переважно дівчатка, уважно сприймали кожне слово педагогів і навіть підтримували розповідь своїми доповненнями і знаннями з цього питання.

Організатори акції заздалегідь підготували плакат з чіткими кордонами єдиної України. На який було заплановано наклеювати аркуші паперу з побажаннями дітей солдатом української армії, які перебувають зараз у зоні АТО.

                               

                                              

Другою частиною акції було заплановано виготовлення пам’ятного сувеніру власними руками. На запитання організаторів, які діти знають національної символи України, відповіді не заставили себе чекати – це прапор, гімн, герб. Було також зазначено, що саме наш герб з давніх- давен прийнято вважати птахом з розкритими крилами, тим самим голубом – миру. Після цього О.Демченко керівник гуртка «Бісероплетіння» провела майстер – клас з виготовлення сувеніру. Діти з великим задоволенням виготовили з бісеру державний герб України. Хотілось би зазначити, що всі учасники акції до кінця відведеного часу впорались з роботою.

                                      

                       

                                                  

Всі листівки  та пам’ятні сувеніри були передані в військову частину розташовану в селищі Богданівка, адже  звідти доправляють наших вояків на схід нашої країни в зону АТО.

Всі учасники акції  мають надію на те, що така увага хоч і невелика зігріє серця наших солдат. Нехай запанує мир на нашій землі!

 

 

                                                                                      К.Степанова, М. Стукаленко,

                                                                                       керівники хореографічного

                                                                                       колективу «Екстраверт».    

Переглядів: 181 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar