Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 17 » Атестація 2016/2017 навчального року
17:57
Атестація 2016/2017 навчального року

Створення умов для ефективної діяльності педпрацівників відповідно до їх ролі в суспільстві, як зазначено в Національній доктрині, є пріоритетним напрямом державної політики щодо розвитку освіти.

Чільне місце тут відводиться атестації педпрацівників, бо, як свідчить досвід, вона відіграє основну роль у становленні, згуртуванні та вихованні творчого педагога, творчого колективу. Саме цьому була підпорядкована атестація в нашому навчальному закладі.

На початку атестаційного періоду адміністрацією Центру дитячої та юнацької творчості були створені всі умови для успішного проведення атестації, своєчасно видані необхідні накази, розроблені та затверджені заходи з підготовки та проведення атестації, проводилися методичні наради, педагогічні ради.

Приємно зазначити, що педпрацівники, які проходили  атестацію в 2016/2017н.р., демонстрували зростання рівня своєї педагогічної майстерності, здійснювали різноманітну професійну діяльність не лише в рік атестації, але й у міжатестаційний період.

Були надані експертні оцінки роботи педагогів у міжатестаційний період. Атестаційною комісією відзначено, що покращився рівень презентацій педагогічного досвіду атестуючих, всі педпрацівники  представили відео-презентації власної професійної діяльності.

Атестаційний період у закладі дав змогу виявити сильні та слабкі сторони в роботі педагогів, вніс певні корективи в професійну діяльність педагогів.                                                                                                             І.Слєпєнькова, методист

Переглядів: 80 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar