Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 18 » Атестація Центру дитячої та юнацької творчості
22:36
Атестація Центру дитячої та юнацької творчості

                                             Атестація Центру дитячої та юнацької творчості

         17 листопада 2014року   розпочалась атестація Центру дитячої та юнацької творчості  на право  отримати ліцензію про надання освітніх позашкільних послуг.

 

 До закладу завітала  атестаційна комісія фахівців відділу освіти, яку очолила начальник відділу  Попова Н. О.  Комісія у складі  10 осіб  зустрілась з колективом закладу.

    Нараду розпочала начальник  відділу освіти Попова Н.О., яка привітала колектив з початком атестації, представила усіх членів атестаційної комісії та ознайомила з програмою роботи  комісії.   Продовжилась  робота  виступом директора   Центру дитячої та юнацької творчості  Подвиженко Г.І. 

     Геннадій Іванович у своєму  виступі  підвів підсумки діяльність Центру дитячої та юнацької творчості за 2013/2014 навчальний рік , звернувши   увагу   на   такі  напрямки роботи,а саме: рівень організації   та результативність навчально-виховного процесу; управління закладом, матеріально - технічна та навчально - методична  база.

 Особливу   увагу   звернув  на планування подальшої роботи,    перспективи розвитку закладу.

     Закінчилась нарада  побажаннями  плідної   співпраці колективу ЦДЮТ та атестаційної комісії  з    гідним відзначенням   роботи колективу та отриманням ліцензії на право здійснювати освітні послуги.

 

 

Переглядів: 91 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar