Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 1 » Атестація Центру дитячої та юнацької творчості
21:14
Атестація Центру дитячої та юнацької творчості

                             Атестація  Центру  дитячої  та юнацької творчості

        З 17 листопада по 28 листопада 2014 р. тривала атестація Центру дитячої та юнацької творчості на право отримати ліцензію про надання закладом, освітніх позашкільних послуг.

       17  листопада  до закладу завітала атестаційна комісія фахівців відділу освіти, яку очолила начальник відділу освіти  Попова Наталія Олександрівна.

   Комісія у складі:

Черкас Н.Л.- заступника начальника відділу освіти,  Шевченко Л.В.-  завідувачку міським методичним  кабінетом, Шемчук Н.М. - методиста ММК,  по роботі з педагогічними кадрами,  Бондаренко І.В (методиста ММК, керівника служби охорони праці),  Босненко М.М  (методиста ММК), Демків М.О.- керівника хореографічного колективу «Конфеті»  ЗНЗ  I-III- ступенів  № 3,   Мурга В.М.-  головний спеціаліст відділу освіти, Полежай Н.А. - методиста ММК, Лядський В.А. – директор ЗНЗ  І – ІІІ ступенів №4, заступник головного бухгалтера відділу освіти Дончик О.В.

      Нараду розпочала начальник  відділу освіти Попова Н.О., яка привітала колектив з початком атестації, представила усіх членів атестаційної комісії та ознайомила з програмою роботи  комісії.   Продовжилась  робота  виступом директора   Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженко Г.І

     Геннадій Іванович у своєму  виступі  підвів підсумки діяльність Центру дитячої та юнацької творчості за 2013/2014 навчальний рік , особливу   увагу   звернув  на планування подальшої роботи та перспективи розвитку закладу.

Центр дитячої та юнацької творчості є закладом творчості, майстерності, досконалості. Однією із форм вдосконалення своєї майстерності, та підняття професійного рівня кожного педагога є проведення та участь у майстер класах.

Так  20 листопада 2014 року відбулися два майстер – класи  для педагогів  декоративно – ужиткового відділу та  науково – технічного напрямку  та членів атестаційної комісії.

Організаторами майстер класу для педагогів декоративно – ужиткового відділу, який відбувся в основному корпусі, стали С.Цатурян голова М О декоративно – прикладного мистецтва, С.Кондратєва керівник гуртка «Незвичайне поряд»  за участю членів атестаційної комісії.

 Тема заходу: Виготовлення оберегу. Мета заходу: Передача колегам особистого професійного досвіду, підвищення професійної майстерності та кваліфікації педагогів. Впровадження нових технологій навчання. Створення умов для професійного спілкування, самореалізації та стимулювання зростання  творчого потенціалу педагогів. Очікуваний результат: Виготовлення оберегу  власними руками.  Зазначимо, що цей майстер клас проходив в рамках проекту ( Збір коштів на допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО), а саме, виготовлені  оберегів та продаж їх на ярмарку – розпродажу під час осіннього свята. 

      Також на базі філіалу №1 Центру дитячої та юнацької творчості  проходив майстер-клас  керівника гуртка науково - технічного  напрямки  Леонової   Наталії  Андріївни.

    Наталія  Андріївна познайомила своїх  колег  та гостей

 з новою технікою плетіння «мандали» -  це плетіння на каркасі у вигляді хрестика із різної   кількості поличок по колу, такий  оберіг  у вигляді  магічного кола захищає приміщення і мешканців від всього лихого, це захист від лихих сил.

     Дві години майстер класу промайнули , як дві хвилини - отримали нові знання, та купу позитивних вражень.

      Після цього заходу  проходили змагання  з судномодельного спорту, які проводив керівник гуртка Колесник Ігор Вікторович. Змагались три команди

вихованців віком від 7 до 12років,  запускалась модель класу  ЕК- 600.

       Журі  у складі керівників гуртків Випиналюк Ю.І., Леонової Н.А. уважно слідкували за  кожним запуском судна, виставляли бали.

      З привітальним словом до учасників змагання звернулась начальник відділу освіти Попова Н.О.,  яка  за підсумками  відзначила переможців, вручила грамоти  і побажали усім учасникам успіхів у навчанні  та перемог у змаганнях обласного, регіонального та Міжнародного рівнів.

           Цього ж дня відбувся відкритий масовий захід для гуртківців ЦДЮТ в рамках тижня протипожежної безпеки на тему: «Вогонь друг, вогонь друг».Організатором заходу стала керівник гуртка «Primavera» Горова О.В.                                         

       Метою заходу було: дати короткі відомості про те, як люди використовують вогонь, про його позитивне і негативне значення у нашому житті; ознайомити дітей із причинами виникнення пожежі. Формувати у дітей безпечну для особистого здоров’я і здоров’я оточуючих поведінку, вчити правильно повідомляти про небезпеку за телефоном 101, розвивати вміння встановлювати причиново - наслідкові зв’язки.

      Виховати розсудливість, почуття відповідальності за свої вчинки.  Виховувати повагу до професії пожежного, відповідальність, самостійність, обережність.   

    Цікавим вкрапленням виховного заходу  стала поява гостей  Злого  та Доброго вогника ( яких зіграли педагоги закладу: Фрайнд О.В.,    Демченко О.С.). 

        Упродовж заходу на вихованців чекало багато ігор:  «Гра телефон- рятівник», «Гра асоціативний кущ», «Дорога кожна секунда», «Шифрувальник» та різних цікавих конкурсів, де діти продемонстрували свої знання та навички з протипожежної  безпеки.

       21 листопада 2014 року відбувся масовий захід «Свято осені».

«Погляньте, який гарний листочок подарувала нам осінь. Він увібрав у себе всі осінні кольори - і зелений, і жовтий, і жовтогарячий... Цей листочок не простий, а чарівний. На ньому осінь послала своє запрошення. Вона запрошує нас разом із нею помандрувати Центром дитячої та юнацької творчості.» – такими словами розпочинає свято ведуча заходу – культорганізатор ЦДЮТ О.Фрайнд 

Розпочалося свято з виставки робіт вихованців ЦДЮТ та учасниць свята. Кожна з робіт та виступ оцінювалася компетентним  жюрі у складі: директора ЦДЮТ Подвиженка Г.І., заступника начальника відділу освіти Черкас Н.Л., головного спеціаліста відділу освіти Мурги В.М. та начальника відділу кадрів  Шемчук Н.М.

На учасниць чекали наступні випробування: візитна картка - «Я і осінь», конкурс перукарської майстерності – «Модний вирок» та конкурс «Сузір’я талантів».

Кожна  із  дівчат учасниць в оригінальній формі розповідала про себе, свої захоплення.  Вражали своїм креативним підходом та під бурхливі оплески вболівальників показували свою граціозність, легкість ходи та неабиякі таланти,були ерудованими, талановитими, винахідливими, артистичними і насамперед дуже сміливими. Переможницею стала вихованка гуртка «Екстраверт»- Альошина Дар’я.

       Вручаючи нагороду директор закладу Подвиженко Г.І. привітав учасниць з феєречним виступом та додав, що блискуча підготовка учасниць, різнобарвість костюмів, смак і здібності дівчат вразила не тільки його, а і всіх присутніх.

       Ранок 24 листопада 2014 року розпочався засіданням методичної кав’ярні . Однією з ефективних форм методичної роботи, спрямованої на узагальнення, поширення досвіду інноваційної діяльності, на підвищення професійної майстерності педагогічних працівників є організація та проведення інноваційних методичних заходів з педагогічними працівниками.

        Тема засідання: Акмеологічний ПНЗ – заклад життєтворчості, життєвого успіху.           Мета засідання: Ознайомити педагогів з новими тенденціями в галузі науки та освіти. Акмеологічний аспект у формуванні Позашкільного навчального закладу в умовах модернізації освіти.

       Завданнями засідання є: ознайомити педагогів закладу з новими концептуальними засадами становлення освіти на період 2015 – 2025 р. р. Сприяти формуванню позитивного ставлення до нової педагогіки – педагогіки життєтворчості.

      Очікуваний результат: В невимушеній дружній обстановці ознайомити педагогів закладу з новими тенденціями в галузі освіти. Підготувати кожного педагога до сприйняття та впровадження в практику роботи педагогіки життєтворчості.

     Учасникам засідання було запропоновано каву під час якої вони виконували релаксаційну вправу налаштування на роботу «Колір особистості».Ця вправа оживила педагогів налаштувала на позитив та сприйняття інформації.

     Під час основної частини учасникам засідання було запропоновано лекцію на тему: «Нові тенденції в галузі науки та освіти (Ознайомлення з концепцією розвитку освіти на період 2015 – 2015 р .р.)». Інформаційну хвилину. Акмеологічний аспект, як необхідна умова у реформуванні позашкільної освіти. Лекція – тренінг «Педагогіка життєтворчості» підготувала кожного педагога до сприйняття та впровадження в практику роботи педагогіки життєтворчості.

         Продовженням дня стали  масові заходи  для вихованців.

Один із заходів  -  музичний лекторій для вихованців молодшого шкільного віку,    який провели Ніклонська Жанна Петрівна (керівник  вокально - хорового гуртка)  та акомпаніатор  Ісаєва  Галина  Станіславівна.

        Разом    з   досвідченими  педагогами  діти поринули у світ  музичної казки.   Головний герой казки -  їжачок, який  подорожує  гарним осіннім лісом,  в якому зустрічає своїх   друзів ( за прослуховуванням кожної мелодії діти впізнають кого саме він зустрічає.  Всі герої казки готуються до зими  і кожний розповів, як саме.  Діти не тільки слухали музики, а і  були активними  учасниками дійства – імітували рухи тварин. А ще уважно роздивлялися виставку  малюнків  вихованців гуртка «Малюнок,графіка,живопис».

      Другий захід  провела  керівник хореографічного гуртка сучасного танцю «Екстраверт»  Стукаленко Марина Вікторівна це відкриття  заняття «Елементи сучасного танцю – джаз - модерн. Вивчення етюду на середині залу» з вихованцями основного рівня, четвертого року навчання.

      Педагог  познайомила  усіх присутніх: з   новим із стилів сучасного танцю - джаз – модерн, історією виникнення цього танцю з тим що, до  Європи цей танок приїхав з Америки, а в Америку він потрапив з   рабами із Африки.

В Європі цей танок почав  стилізуватись,  став набувати сценічної основи,  додавав в себе такі напрямки, як лірику – джаз, соло - джаз, джаз - модерн.
       Вихованці  продемонстрували    дуже гарні вміння та навички  на високому рівні під час виконання  вправ біля  станка, на середині залу, під час виконання   вправ   по  діагоналі.

       В  цей час   гості  переглядали  відеофільм виступу вихованців десять років потому.

       Швидко  дівчатка опанували   нову хореографічну комбінацію в стилі джаз – модерн.

Під час заключної частини  діти поділились своїми враженнями про  почуте, і  побачене.  Головним музичним  оператором,  і   фотографом   усього дійства була   керівник  молодшої групи хореографічного гуртка сучасного танцю «Екстраверт»   Степанова Катерина Михайлівни.

       25 листопада 2014року в закладі відбулося відкрите заняття хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт»,  групи  основного рівня другого року навчання, керівник  Степанова  Катерина  Михайлівна.

    Тема заняття: «Елементи  класичного  танцю, партерна  гімнастика».

Під час заняття  вихованці показали високий   рівень  знань та вмінь,  а саме елементи класичних вправ  біля хореографічного станка (екзерсис), різні вправи на середині зали, а також  партерні вправи для розвитку   рухливості  стопи, розвиток сили м’язів усіх частин тіла.

      Протягам всього заняття   педагог виховувала у вихованців  дружні відносини в гуртку,  грали в гру «Хоровод ласкавих імен», переглядали мультиплікаційний фільм про дружбу  та дружні взаємовідносини.

           26 листопада 2014р. у міському Центрі дитячої та юнацької творчості відбувся чемпіонат з інтелектуальних ігор серед учнівської молоді ЗНЗ міста «Інтелектуальне багатоборство». Чемпіонат мав на меті розвиток інтелектуальних та творчих здібностей дітей та учнівської молоді, задоволення їх інтересів, запитів і потреб у реалізації особистісного потенціалу, сприяння організації змістовного дозвілля та популяризації різних видів інтелектуальних ігор.

Організаторами чемпіонату є відділ освіти Знам’янської міської ради та Центр дитячої та юнацької творчості. Учасниками змагань стали школярі міста.

Привітала школярів міста з урочистою подією та відкрила міський чемпіонат з інтелектуальних ігор. Попова Н.О. – начальник відділу освіти.

Турнір проходив у 4 тури: І тур - «Бліц - турнір», ІІ тур - «Історичний», ІІІ тур - «Географічний» і ІV тур - «Чотири кроки».

Командою переможцем стали учні ЗНЗ І – ІІІ ступенів №3

      Вінцем всіх заходів, які відбувались в закладі протягом атестаційного періоду став святковий концерт за участю художніх колективів закладу. Хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт», керівники Марина Стукаленко та Катерина Степанова, хореографічний колектив бального танцю «Перлина», керівник Наталя Залєвська, хореографічний колектив народного танцю «Любава», керівник Олена Долинська, хореографічний колектив «Сузір’я», керівник Андрєєва Олена Леонідівна, колективи вокально-хорового співу керівників Жанни  Ніклонської ,  Людмили Реп’яшник та Катерини Пасхалової.

 

 

  

  

      При вході до глядацького залу всіх очікувала краса – виставка декоративно-прикладного мистецтва. Милуватись такою красою можна годинами…

    Тут були яскраві картини образотворчого мистецтва Світлани Цатурян, чудові картини з природного матеріалу та солоного тіста Світлани Кондратьєвої, ніби зіткані з веселки вишивки та іграшки-сувеніри Світлани Дордюк та Надії Любінської, як перлини виблискували роботи з бісеру вихованців Оксани Демченко.,  чудові вироби з паперу Наталії Філоненко,  Людмили  Догадіної ,  моделі морських суден Ігора Колесника, виробів  скла, солоного тіста  Наталії  Леонової  та Юлії Випиналюк.

  

          Центр дитячої та юнацької творчості – це заклад, який націлений на майбутнє, на розв’язання проблем нового століття.

 

Переглядів: 502 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar