Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 4 » Чарівна осінь
10:45
Чарівна осінь

Чарівна осінь

    Осінь завжди зачаровує серце людини незбагненністю кольорів і відтінків, а ще дивовижною неповторністю природи. Кожен день не схожий на попередній. Він дивує, дарує нові кольори і форми, тривожить сумними звуками і подіями ,бо кожного дня відбуваються зміни в природі. То небо синє-синє , безмежне і бездонне, то пливуть по ньому дивні хмарки, то стало воно сірим і сумним, задощило густим дощиком. Заблищали павутинки бабиного літа і натягнулися срібними струнами між гіллям, вітер зачепить їх і зазвучить чарівна мелодія осені.

  Так і наші вихованці Центру дитячої та юнацької творчості гуртків «Малюнок, графіка, живопис»,(керівник гуртка Цатурян С.В.) і «Незвичайне поряд», (керівник гуртка Кондратьєва С.І.), провели екскурсію до місцевого парку споглядаючи різнобарв’я осінньої природи. А в лісі, діти спостерігали не тільки, як падало листя з дерев і окутувало своїм теплом весь засинаючий ліс ,а й тваринок, птахів, які вже готуються до зими.

  

   Щоб запам’тати таку скороминучу красу осені, керівники гуртків влаштували для дітей конкурс на кращий осінній букет. Кожна дитина трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не зробити казку з отої дивовижної краси, яка тебе оточує. Діти творчо підійшли до такого незвичайного завдання. Учні з захопленням збирали листя та формували свої композиції в які вклали все своє бачення оточуючої краси.

   Під кінець  конкурсу керівникам гуртків було дуже важко визначитися з переможцем, бо всі роботи передавали дивовижну красу осені, тож вони запропонували щоб кожен учень подарував частинку свого бачення чарівної осені своїм рідним та близьким.

 

                  Керівники гуртків                                     

  С.Цатурян,С.Кондратьєва

Переглядів: 124 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar