Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 19 » Чергова зустріч міського Пірламенту дітей з депутатами та громадськими діячами міста
20:20
Чергова зустріч міського Пірламенту дітей з депутатами та громадськими діячами міста

18 листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася чергова навчальна зустріч лідерів міського Парламенту дітей з депутатами та громадськими діячами міста Сергієм Лєвінте, Олегом Рубаном та Наталією Тюленєвою.

Семінар - тренінг  на тему «Покращення життя міста Знам’янка» проходив у форматі Open space, який дає можливість кожному зацікавленому поставити актуальне питання, генерувати і «тестувати» ідеї та рішення без зайвих обмежень.

Цього разу Сергій Левінте виступав в ролі ведучого, а Олег Рубан та Наталія Тюленєва – експертами, представляючи депутатський корпус та громадський сектор відповідно.

На початку інтерактивної події експерти коротко презентували себе, основні напрямки їх діяльності та причини вибору саме такої життєвої позиції. Сергій же ознайомив всіх присутніх з основними принципами та головним законом технології «Open Space».

В ході тренінгу кожен лідер МПД презентував власну ідею щодо покращення життя в місті. Після чого всі присутні були згруповані за спільними інтересами. І вже після коротенького «перезавантаження» у вигляді кави-брейку, яку організував Сергій Лєвінте, парламентарі продовжили обговорення своїх ідей у колі однодумців.

Трьохгодинна зустріч завершилася презентацією вже спільних ідей та їх обговоренням на дискусійному майданчику та щирими словами вдячності, захоплення та віри у майбутнє рідного міста.

Щиро дякуємо нашим міським депутатам та громадським діячам міста за цікаве, творче, а головне корисне навчання. Адже заняття такого формату надають імпульс ще зовсім юним депутатам отримати нові знання у формуванні та подальшій реалізації проектних ініціатив.

 

Переглядів: 67 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar