Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Травень » 16 » Чудовий світ танцю!
15:33
Чудовий світ танцю!

 Чудовий  світ  танцю!

             Закінчується 2014/2015н.р. треба підводити підсумки.  
              Підсумкове заняття - концерт «Чудовий  світ  танцю!» пройшов  в  хореографічному колективі «Сузір'я»    Центру дитячої та юнацької творчості.
        Святковий концерт  проходив  на базі  селищного Будинку культури (директор
  І.Коломійченко ).
           Мета заходу -  пробудити у дітей  прагнення до прекрасного  світу музики і мистецтва   танцю, посилити емоційну чутливість та творчу активність.
Виховувати колективізм, дружне ставлення один до одного, вміння триматися на сцені.
         Концерт  розпочався   читанням вірша  про нашу неньку Україну, старша група колективу виконала танок «Рідний край»,  що надало урочистості заходу, наступні хореографічні  номери  «Українські чобітки»,  «Зозуля»  продовжили тему  патріотичного виховання.
        З  концертними номерами  виступив вокальний колектив  «Домісольки» ЦДЮТ (керівник К. Пасхалова ).
  Вже не перший рік тісно співпрацює вокальний колектив  «Домісольки» з хореографічним колективом «Сузір'я», разом постійно виступаємо на всіх заходах, які проходять в селищі Знам’янка -2.
         Вдячні глядачі - батьки вихованців, педагоги шкіл  бурхливими   оплесками  зустрічали,  як вже знайомі художні номери «Циганський», «Весела компанія», «Солодкоїжки» так і нові  «Казковий вальс»,  «Воїни Світла».
        По закінченню заходу Н.Горбатенко (заступник директора з НВР ЦДЮТ) висловила  свою думку з приводу концертної програми та висловила подяку дітям за успіхи у  навчанні,  батькам за виховання дітей  та вручила диплом за зайняте 3-е місце у Міжнародному дитячому фестивалі «Об’єднаймо дітей мистецтвом», який проходив  у м. Кіровограді.

   


        Вихованцям  дуже сподобалось  заняття - концерт, а батьки з   педагогами ще цілий тиждень дякували за насолоду, яку отримали під час перегляду концертної програми.
        Я дякую усім хто завітав до нашого незвичайного заняття.

                                                                         О.Андрєєва  - керівник гуртка

 

Переглядів: 133 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar