Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 1 » Демонструємо свої знання
23:20
Демонструємо свої знання

         Демонструємо   свої знання

Незабаром закінчиться ще один навчальний рік,  по   закінченню освітніх навчальних закладів школяри  здають іспити, а вихованці позашкільники демонструють свої знання під час проведення відкритих занять, творчих звітів, академічних та підсумкових концертних програм

Відкрите заняття - концерт «Українська пісня – як калина квітне» в останніх числах березня  провела    керівник  вокально - хорового гуртка «ДО-Мі-Сольки»   Центру дитячої та юнацької творчості  Пасхалова  Катерина Миколаївна, яка працює на базі ЗНЗ №6. 

Українська пісня — це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості.З українських пісень ми бачимо, як глибоко народ відчував красу життя. Народні пісні криють у собі таку силу уяви та багатство щирих переживань, що стали джерелом натхнення поетів та письменників.Якраз на такому заході і виховується справжня любов до народної творчості до загадкового і неоціненого досягнення українського  народу    -  пісні.

Під час  заходу  звучали різні  пісенні мотиви: «Пісня солов’їна» у виконані

солістів Стороженко Олександри та Домровської  Анастосії, « Щастя Вам», Пісенька - капель»у виконанні  молодшої вокальної групи гуртка,« Сонячний віночок»,« Ой плетися барвіночку», «Співанка», «Красива весна», « Пісня побажання» у виконанні  старшої вокальної  групи, пісні про маму виконали  Вікторія Кучеренко і Катруся  Лебединець,   закінчився  захід чудової піснею« Країна моя»   і виконанні всіх вихованців разом з педагогом. 

Всі присутні: батьки вихованців,   керівники гуртків,  адміністрація  ЦДЮТ і самі учасники отримали чудовий емоційний настрій  під час цього звітного заняття -  концерту. Українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його слава.    О.Довженко                                                                                                                                                                      Н.Горбатенко - заступник директора з НВР

 

Переглядів: 112 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar