Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Квітень » 20 » День Цивільного захисту
18:33
День Цивільного захисту
                          

Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці дитини до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає. Дітей необхідно озброїти знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя та здоров’я.

Захист дітей від наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного і воєнного характеру є найгуманнішим та найшляхетнішим обов'язком усього дорослого населення й у першу чергу кожної матері і кожного батька, а також будь-якого працівника дитячого навчально-виховного закладу. Для цього необхідно, щоб усе доросле населення було підготовлено до захисту дітей.

З цього питання  в Центрі дитячої та юнацької творчості  проходив Тиждень  сприянню здорового способу життя та безпеки життєдіяльності під девізом «Жити цікаво та безпечно», в рамках якого проходив День Цивільного захисту. 

Однією з важливих ланах  у системі заходів із запобігання і реагування на

надзвичайні ситуації є навчання учасників освітнього процесу. Навчання спочатку пройшли педагоги закладу, які прослухали  інструкцію з питань цивільного захисту, переглянули відеоролики: «Навчання по евакуації»,  «Надзвичайна ситуація – пожежа», а

18 квітня 2018р. в закладі пройшов День цивільного захисту для усіх учасників навчального процесу для дітей і дорослих. В цей день  педагоги провели з вихованцями виховні години, уроки знань, вікторини з таких питань «Правила пожежної безпеки вдома, у школі», «Евакуація з приміщень у разі виникнення пожежі».

         Продовженням навчання був  виховний захід  «Пожежник рятівник», який підготувала і провела культорганізатор С.Литвинець, під час заходу  діти  змагалися у

« Школі виживання» і пройшли  три етапи : І - етап «Спортивний», ІІ-  етап «Збираємо аптечку в туристичний похід», ІІІ етап «Правила виживання». (вікторина). На останок  діти переглянули відеоролик  «Дії учнів під час пожежі в школі».

                 

           Завершився день практичним навчанням – евакуацією за сигналом «Увага всім!  Пожежа у приміщенні». З поставленим завданням  впоралися всі, швидко і без паніки.

 Головним  скарбом  життя є здоров’я,  і, щоб  його  зберегти, потрібно багато що знати.

                                                        Н.Горбатенко – заступник директора з НВР

        

Переглядів: 68 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar