Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 1 » День людей похилого віку
14:54
День людей похилого віку


Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших — одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

На передодні свята вихованці Зразкового художнього хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт» відвідали Бабенко Антоніну Миколаївну, якій цього року виповнилося вже 83 роки. Діти привітали бабусю зі святом, подарували квіти, найщиріші побажання та дещо з продуктів харчування. Антоніна Миколаївна радо зустрічала маленьких гостей у своїй оселі.  Пригощаючи дітей солодощами та фруктами, старенька згадувала свою молодість, свій життєвий шлях,  та ті 37 років, які присвятила роботі на Знам’янській залізниці. Натомість діти розповіли про своє життя, про своїх батьків, братиків, сестричок , про те,чим займаються у вільний від навчання час та які гуртки відвідують.

Зустріч пройшла у надзвичайно теплій та дружній атмосфері. Антоніна Миколаївна, не стримуючи сліз, дякувала дітям за їх добрий вчинок .
Переглядів: 53 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar