Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Серпень » 28 » День Незалежності України
21:03
День Незалежності України


                        День  Незалежності України

Майже тисячу років, з часів Київської Русі, українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї не зазнаючи при цьому поневірянь та утисків. Та історичні умови складалися так, що на українській землі панували більш згуртовані центральною владою народи-сусіди. Та попри все українці боролися за свою свободу і виборюють її зараз.
            Знам’янка теж святкує   26 - річницю від    Дня Незалежності України. В цей день  проходять   різні   заходи: конкурси, виставки, концерти, майстер – класи та інше.
    Колектив Центру дитячої та юнацької творчості із задоволенням долучився до святкової програми, а саме: цікаві тематичні  майстер - класи  прикладного мистецтва, які провели педагоги: Н.Філоненко,Ю.Випиналюк, Н.Леонова, Н.Любінська, Т.Акамінко ,С.Кондратьєва та Л.Догадіна. Дітлахи разом з батьками із задоволенням  робили різні вироби з різнокольорового паперу, тканини, солоного тіста та бісеру. Вироби вийшли цікаві та різноманітні.   
         Приємним дарунком для всіх знам’янчан стала виставка  декоративно - прикладного мистецтва вихованців закладу. На  виставці були представлені роботи таких гуртків, як «Малюнок, графіка, живопис» (керівник С.Цатурян), «Бісероплетіння» (керівник Т.Акіменко), «Незвичайне поряд» (керівник С.Кондратьєва), «Іграшка - сувенір» (керівник  Н.Любінська), «Оригамі» (керівник Л.Догадіна), «Початкове технічне моделювання» (керівник Г.Шматкова), «Технічний дизайн» (керівник Н Леонова), «Українська - художня вишивка» (керівник С.Дордюк),"Паперопластика"(керiвник Н.Фiлоненко),"Виготовлення сувенiрiв"(керiвник Ю.Випиналюк).  Вироби та малюнки на різну тематику  з різних матеріалів, тут були дерева з бісеру, м’які іграшки з пара лону, картини з природних матеріалів, вишиті листівки - подарунки,  малюнки  написані  аквареллю та маслом.
Багато незабутніх вражень по собі залишили святкове караоке та флеш-моб, який підготували та провели працівники закладу, а саме: культорганізатор закладу С.Литвинець, керівники вокально-хорових гуртків Ж.Ніклонська та Ю.Єніна, керівники «Зразкового хореографічного колективу "Екстраверт» М.Стукаленко, К.Степанова.

З національним святом українського народу –
Днем незалежності – ми щиро Вас вітаємо!
Благополуччя, щастя, радості, натхнення,
Добра, здоров’я й злагоди бажаємо.
Нехай це свято Вам наснаги додає,
В майбутнє краще доля стежку прокладе.Переглядів: 95 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar