Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 13 » День початку нового навчального року в Центрі дитячої та юнацької творчості
21:28
День початку нового навчального року в Центрі дитячої та юнацької творчості
12
Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина
У кожнім нашім «Я» - частинка України,
Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина
Мільйони різних «Я», а разом – Україна!
Саме ці слова було чути в міському парку відпочинку 11 вересня.
 
12
Ось і настав він, довгоочікуваний день для всієї дітвори – день зустрічей, день усмішок, день, що відкриває нові шляхи і народжує нові мрії - день початку нового навчального року в Центрі дитячої та юнацької творчості, свято першого дзвоника. 
 
І головною подією свята є те, що до Центру вливається гомінке і непосидюче поповнення – первачки!
 
12
На свято завітали казкові герої. Буратіно розповів, що протягом минулого навчального року він багато чому навчився в ЦДЮТ. Хоч йому було й важко, але допомагали впоратись з усім дивовижні, прекрасні, надзвичайно творчі керівники гуртків та їх найталановитіші вихованці.
 
Ледве не зіпсувала свято підступна Баба Яга, яка викрала дзвоник. Але діти пообіцяли навчити її творити різні дива та пограли з нею. Старенькій дуже сподобалось на святі - і дзвоник виконав свою почесну місію, оголосивши на всю площу міського парку про початок нового навчального року в ЦДЮТ.
 
12
Зі святом дітей привітав директор ЦДЮТ Г.Подвиженко, міський голова І.Крижановський та В.Щуров від імені батьків. 
 
І тут відбулося диво! З новим роком всіх присутніх привітав Дід Мороз, який зпросоння переплутав свята. Діти пояснили йому, що сьогодні святкують початок нового навчального року. Дідусь зрадів, що у нього є час підготувати подарунки для дітей до нового року та пограв з дітьми у свою улюблену гру, чим дуже потішив діточок.
 
 
 
 
Урочистості закінчились, але свято тривало. Діти намалювали велику карту України, усвідомивши, що він – частинка України, та намалювали велику листівку для бійців, що захищають нашу землю на сході України.
 
О.Фрайнд - культорганізатор
 
Переглядів: 86 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar