Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 2 » День працівників освіти
13:10
День працівників освіти

День працівників освіти

Шепіт, шелест, шерех листя…

                                                                 Ходить осінь золотиста,

                                                    Жовтокоса, багряниста,

                                                             З тихим шумом падолисту …

 

         Мабуть невипадково саме в цю чарівну осінню пору всі освітяни нашої держави відзначають професійне свято, День працівників освіти. Саме педагоги є гордістю і надією нашої держави. У  кожного педагога є покликання сіяти розумне, добре і вічне в душі підростаючого покоління. Вони є мудрими провідниками для кожної дитини від перших невпевнених кроків до сміливих поступів в доросле самостійне життя.

Так 1 жовтня 2014року відбулися урочистості по відзначенню працівників освіти за досягнення по  підсумкам 2013/2014 навчального року та з нагоди святкування Дня працівника освіти. Організаторами урочистостей став міський відділ освіти під керівництвом  начальника відділу освіти Попової Н.О. та за участю  завідуючою методичним кабінетом Шевченко Л.В.      До святкування долучився міський Центр дитячої та юнацької творчості і став гарною окрасою свята.

Перед початком і протягом всього заходу  всі запрошені  мали змогу милуватися виставкою дитячих робіт вихованців закладу. Це були чарівні вироби з бісеру, цікаві іграшки –сувеніри, мальовничі пейзажі і натюрморти, вироби з паперу у техніках «ори гамі»та «паперопластика, рухомі іграшки з картону, дизайнерські родзинки та вишукані судна виготовлені своїми руками. Підготували та оформили виставку педагоги декоративно- ужиткового та науково – технічного відділів, а саме: С.Цатурян, С.Кондратєва, С.Дордюк, Н.Любінська, О.Демченко, Л.Догадіна, Н.Леонова, І.Калашникова, Н.Філоненко, Ю.Випиналюк та І.Колесник.

      

   

     

Ведучої  святкової частини заходу стала культорганізатор ЦДЮТ О.Фрайнд. 

Протягом всього свята всіх освітян нашого міста вітали творчі хореографічні колективи   ЦДЮТ.   Колектив   «Екстраверт»     (кер. М. Стукаленко та К.Степанова), «Перлина» (кер.Н.Залєвська) та гості нашого закладу хореографічний колектив ЗШ №3 «Конфеті» (кер.М.Демків), які милували око своїми запальними хореографічними постановками та етюдами.

  

  

 М. Петренко та А. Масна вихованки вокально – хорового гуртка  (кер.Ж. Ніклонська) та В.Коваленко (кер. Л.Реп’яшник ) заворожували своїми піснями.

       

Зважаючи на ті події, які відбуваються в нашій державі всі постановки і композиції були сповнені патріотизму та поваги до рідної держави, до людей , які зараз стоять на захисті кордонів нашої держави за ради  світлого майбутнього нашого народу.

  

І все ж таки сьогодні свято освітян. Колектив ЦДЮТ долучається до всіх привітань, які лунали в концертній залі. Від себе хочемо додати вітання всім працівникам освіти.

Бажаємо Вам міцного здоров’я,

Мужності, стриманості та великого терпіння,

Адже виховання та навчання

Ніколи не було легкою справою,

Миру і злагоди нам усім!

 

                

                                                                        І.Слєпєнькова-методист

Переглядів: 190 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar