Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Лютий » 10 » День виводу радянських військ з Афганістану
13:13
День виводу радянських військ з Афганістану

15- те лютого - День виводу радянських військ  з Республіки Афганістан. 

 

Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча роки минають, а память вперто усіх вертає назад. Війна в Афганістані  тривала 9 років 1 місяць і 19 днів. Визнано, що українські солдати й офіцери, виконували свій інтернаціональний обов’язок не тільки  в Афганістані, а більш, ніж у 25-ти країнах світу, серед яких В’єтнам, Чехословаччина, Угорщина, Югославія, Куба, Ірак, та саме афганська війна залишила багато тяжких спогадів.    

        Подвиги співвітчизників, котрі пройшли «гарячими точками», вірність присязі та військовому обов’язку чоловіків, які воювали в Афгані, стали для українців прикладом мужності й героїзму.

Через  цю  війну пройшли 700 тисяч чоловіків. І серед них 30% були українці. Звання Героя Радянського Союзу  було  прсвоєно72 військовослужбовців, з них - 12 українців.

                Розширюючи  знання дітей про історичні події афганської війни в Центрі дитячої та юнацької творчості  педагоги проводять бесіди, виховні години  під час, яких виховують повагу  до воїнів – інтернаціоналістів.

                Керівники гуртків «Незвичайне поряд» (Кондратьєва С.І.) та «Малюнок, графіка, живопис» (Цатурян С.В.) провели виховну годину  на тему: «Афганістан біль у моїй душі», під час якої гуртківці поринули у історичні події.  Діти уважно слухали  педагогів, задавали  питання з цікавістю переглядали фото документи,  поступово розмова  перейшла  до подій сьогодення, про війну на східних кордонах  нашої країни, про подвиг українців , які захищають незалежність країни.

                  Усім нам миру і злагоди !!!

 

                                                                                                 Н.Горбатенко  - заступник  директора  з НВР.


Переглядів: 76 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar