Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 15 » День виводу радянських військ з Республіки Афганістан.
17:13
День виводу радянських військ з Республіки Афганістан.
                                                                

Подвиги співвітчизників, котрі пройшли «гарячими точками», вірність присязі та військовому обов’язку чоловіків,  які воювали в Афгані, стали для українців прикладом мужності й героїзму.

Кажуть, що час – найкращі ліки, хоча роки минають, а память вперто усіх вертає назад. Війна в Афганістані  тривала 9 років. Визнано, що українські солдати й офіцери, виконували свій інтернаціональний обов’язок не тільки  в Афганістані, а більш, ніж у 25-ти країнах світу,  та саме афганська війна залишила багато тяжких спогадів.    

                Розширюючи  знання дітей про історичні події афганської війни в Центрі дитячої та юнацької творчості  педагоги проводять бесіди, виховні години  під час, яких виховують повагу  до воїнів – інтернаціоналістів.

                Керівники гуртків «Незвичайне поряд» (Кондратьєва С.І.) та «Малюнок, графіка, живопис» (Цатурян С.В.) провели інформаційну хвилинку на тему: «Сторінками історії», під час якої гуртківці поринули у історичні події.  Діти уважно слухали  педагогів, але поступово розмова  перейшла до подій сьогодення, про війну на східних кордонах  нашої країни, про подвиг українців, які захищають незалежність країни.

                                                                      Н.Горбатенко  - заступник  директора  з НВР.

                                                              

Переглядів: 61 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar