Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 21 » Ділимось досвідом роботи і навчаємось
21:11
Ділимось досвідом роботи і навчаємось

Ділимось досвідом роботи і  навчаємось

         20 листопада 2014року на базі філіалу №1 Центру дитячої та юнацької творчості  проходив майстер-клас для колег і гостей, які завітали до керівника гуртка науково-технічного  напрямки  Леонової   Наталії  Андріївні.

    Наталія  Андріївна познайомила своїх  колег  та гостей:  Черкас Н.Л. (заступника  начальника відділу освіти), Мургу В.М.(головного спеціаліста відділу освіти),

Дончик О.В. ( заступника головного бухгалтера), Бондаренко І.В (методиста ММК, керівника служби охорони праці),  Босненко М.М  (методиста ММК) з новою технікою плетіння «мандали» -  це плетіння на каркасі у вигляді хрестика із різної   кількості поличок по колу, такий  оберіг  у вигляді  магічного кола захищає приміщення і мешканців від всього лихого, це захист від лихих сил.

    Деякі дослідники відзначають, що в православній культурі існують ікони, схожі на мандали.  Наприклад, «Неопалима купина», «Всевидяче око». При цьому використовуються інші символи, але суть магічного кола залишається. Воно виражається  у зв’язку священних сил людини, з всесвітом, прагненням до духовного центру.

    Дві години майстер класу промайнули , як дві хвилини - отримали нові знання, та купу позитивних вражень.

      Після цього заходу  проходили змагання  з судно модельного спорту, які проводив керівник гуртка Колесник Ігор Вікторович. Змагались три команди

вихованців віком від 7до 12років,  запускалась модель класу  ЕК- 600.

       Журі  у складі керівників гуртків Випиналюк Ю.І., Леонової Н.А. уважно слідкували за  кожним запуском судна, виставляли бали.

      З привітальним словом до учасників змагання звернулась начальник відділу освіти Попова Н.О.,  яка  за підсумками  відзначила переможців, вручила грамоти  і побажали усім учасникам успіхів у навчанні  та перемог у змаганнях обласного, регіонального та Міжнародного рівнів.

 

Переглядів: 98 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar