Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 4 » Ділимося досягненнями.
11:25
Ділимося досягненнями.

                             Ділимося  досягненнями.

У  місті Олександрія пройшов  XI - регіональний фестиваль «Сонячні танці», який  зібрав  багато різних  колективів  з Кіровоградської області.

Метою кожного  фестивалю є встановлення творчих контактів між учасниками, обмін досвідом роботи, створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості  відродження, збереження  та розвиток національної культури.

Виступи учасників оцінювало компетентне журі у трьох вікових категоріях (від 7 до 10 р. – І вікова категорія, від 11 до 14р. – ІІ вікова категорія, від 15 до 18р. – ІІІ вікова категорія)  за різними номінаціями, учасники  дарували глядачам гарний настрій.

Учасником   фестивалю  став  хореографічний колектив народного танцю  «Сузір’я»  керівник О.Андрєєва Центру  дитячої та юнацької творчості,  виборовши  ІІІ місце в ІІ- віковій категорії  в номінації народна хореографія  і  в ІІІ- віковій  категорії в номінації стилізований танець. 

29.04.17р. в місті Кропивницький хореографічний колектив «Сузір’я»  приймав участь у  регіональному  фестивалі" Об'єднай дітей мистецтвом" де виборов  ІІІ місце в номінації  естрадна  хореографія  з  композицією "Золота!!!",  а  в ІІ- віковій   категорії з хореографічною композицією "Тримай мене..." отримали диплом за участь. Наступних перемог і нових  досягнень.

                                                                                               О.Андрєєва – керівник гуртка

Переглядів: 91 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar