Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Січень » 19 » Допоможемо пораненим воїнам в зоні АТО
22:02
Допоможемо пораненим воїнам в зоні АТО

Допоможемо пораненим воїнам в зоні АТО

Без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності — віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може бути громадянином.

 Так справжні  патріоти захищають  нашу   Батьківщину на Сході України,а обов’язок  народу їх підтримати.

Під час зимових канікул  гуртки «Малюнок,графіка,живопис»   (керівник Цату-  рян С.В.), «Незвичайне поряд»( керівник Кондратьєва С.І.) разом з гуртківцями продовжують працювати над проектом «Допоможемо  воїнам АТО»

До нашої акції приєдналися гуртківці хореографічного гуртка «Любава» (керівник Долинська О.С.)

На кошти зароблені  після зимового ярмарку, було закуплено білизну для поранених, що знаходяться   на лікуванні в госпіталі  м. Дніпропетровська (клініка

ім. Мєчнікова).

Перед ярмарком була проведена  відповідна робота, вихованці виготовляли обереги ляльки -  мотанки  кольору державного прапору.

  

Гуртківці Смалько Єлизавета та Луковецька Анастасія провели майстер-клас по виготовленню оберегів.  Також діти намалювали велику листівку з найкращими побажаннями перемоги та очікуваного миру.

Колективи Центру дитячої та юнацької творчості приєднались до акції  «Допоможемо пораненим воїнам в зоні АТО»  координатором якої виступила вчитель фізики  ЗНЗ №1 Лук’янченко Лариса Володимирівна.

 

 

                                                 Кондратьєва С.І.  -  керівник гуртка               

Переглядів: 126 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar