Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 20 » Є В Р О Ф Е С Т- 2016
00:57
Є В Р О Ф Е С Т- 2016
12
Куточків різних на Землі багато,
Європа серед них – найкраща над усім,
Бо саме тут нас народила мати.
Європа – наш великий спільний дім!

Для поглиблення знань про Європейський Союз і європейську культуру, а також задля розповсюдження європейських цінностей кожного року в Україні відзначаються Дні Європи. 
12

19 травня 2016 в м. Знам’янка  пройшов міський фестиваль  європейської культури «Єврофест 2016». Запланована програма фестивалю була дуже насичена  та різноманітна. Розпочався захід о 14.00 урочистою ходою учнів загальноосвітніх закладів та молоді професійно – технічних училищ міста. 

Основне дійство «Єврофесту  2016» відбувалося в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості. Саме тут на всіх учасників фестивалю чекали цікава програма, а саме: виставка витворів дитячого мистецтва вихованців ЦДЮТ, майстер – клас перукарської майстерності від міського приватного салону «Шарм», робота аква – гриму, робота імпровізованого кафе від вихованців професійно – технічного училища № 3, відео - презентація професійного спрямування від учнів професійно – технічного училища №12, ярмарка – розпродаж сувенірів створених власними руками вихованців ЦДЮТ та робота міні павільйонів з презентаціями країн від кожного навчального закладу міста.
12

Відкрив «Єврофест 2016» міський голова Філіпенко С.І. після чого відбувалась презентація країн Євросоюзу. Кожен навчальний заклад підготував тематичний виступ, в якому представляв обрану країну, члена Євросоюзу. 

Презентації включали такі відомості: мова країни, її самоназва, лінгвогеографія, писемність, алфавіт, іншомовний вплив, кількість людей, що говорять на цій мові, відомості про молодіжний лексикон. У презентацію було включено відомості про народні і державні традиції, обряди, культуру, народні костюми, символіку країни, культурні зв'язки з Україною. 

Під час виступів учасники використовували: прапор і маленькі прапорці, герб та карту країни, фотографії краєвидів та історичних пам’яток, предмети побуту і вжитку, характерні цих країни. 

12
Оцінювали презентації країн  поважне журі у складі: Голова журі - Філіпенко Сергій Іванович, міський голова. Члени журі: Загородня Валентина Григорівна - перший заступник міського голови; Грекова Людмила Анатоліївна – начальник відділу освіти; Босненко Марина Миколаївна – методист ММК; Маслюкова Вікторія Вікторівна заступник директора з виховної роботи ЗНЗ №2 – ліцей.

Після презентацій країн учасники фестивалю були сформовані у команди для участі в квесті та спартакіаді. Гості заходу в цей час мали можливість підняти настрій та прийняти участь у флеш – мобі від вихованців ЦДЮТ хореографічного колективу «Екстраверт». 

12
Окрасою фестивалю стали виступи хореографічних колективів «Екстраверт» (керівник М.Стукаленко та К.Степанова), «Любава» (керівник О.Долинська), хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник Н.Залєвська) та соло від вихованок В.Коваленко вокально – хорового гуртка «Горицвіт» (керівник Л.Реп’яшник), та М.Пересадченко (керівник Ж.Ніклонська).

Під час підведення підсумків «Єврофесту 2016» відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Країни Європи очима дітей» в різних номінаціях та конкурсу літературних творів «Я – українець, я – європеєць». Почесні  грамоти та дипломи переможцям вручила начальник відділу освіти Грекова Л.А. 

Перший заступник міського голови Загородня В.Г. вручила грамоти всім командам учасникам «Єврофесту 2016» за активну участь та відмінну підготовку до участі у заході та солодкі подарунки. 
12
Також було відмічено роботу громадських організацій «Нове місто» (керівник С.Левінте), дитячу молодіжну громадську організацію "Оберіг" (координатор Філіпова С.М.) та «ТСО України»  (керівник В.Колібіденко). 

Захід пройшов на одному подисі, весело, активно та цікаво, не залишивши жодного байдужого серед присутніх в залі.

Діти та молодь нашого міста це – майбутнє України. Вони ще раз довели, що своїми знаннями, працею, здобутками, великими досягненнями прославлятимуть нашу державу  і впевнено крокуватимуть до Європи. 

І.Слєпєнькова, методист ЦДЮТ

Переглядів: 316 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar