Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 17 » «ЄВРОФЕСТ – 2017»
22:03
«ЄВРОФЕСТ – 2017»

 

Другий рік поспіль в місті відбувається міський фестиваль «Єврофест-2017» присвячений Дню Європи в України з метою формуванню у підростаючого покоління європейського мислення, інформування учнівської молоді про умови і щляхи європейської інтеграції України та реалізації проекту «Європа без кордонів». Центр дитячої та юнацької творчості  долучився до організації та проведення міського «Єврофесту – 2017». На базі закладу розмістилось справжнє євро містечко з повільйонами країн євросоюзу, панував гарний святковий настрій

Поряд з цими павільйонами працювали арт-майстерні та аква-грим, який організували та провели працівники Центру дитячої та юнацької творчості, а саме: керівник гуртка «Виготовлення сувенірів» Ю.Випиналюк; «Паперопластика» Н.Філоненко, «Оригамі» Л.Догадіна; «Технічний дизайн» Н.Леоновата та Я.Конопліна; «Незвичайне поряд» С.Кондратьєва; «Бісероплетіння» Т.Акіменко; «Малюнок, графіка, живопис» С.Цатурян та художник-оформлювач Т.Чернобривець. Роботу з інтерактивною дошкою провела методист закладу І.Слєпєнькова.  Музичний супровід фестивалю був забезпечений О.Безаєм та В.Марченко, організаційним питанням по облаштуванню містечка та проведенню фестивалю сприяли директор закладу Г.Подвиженко та заступник директора з НВР Н.Горбатенко.

Приємним подарунком для всіх присутніх на фестивалі стали музичні та хореографічні привітання від вихованців закладу Влади Сагіної (керівник вокально – хорового гуртка Ж.Ніклонська) та хореографічного колективу сучасного танцю «Екстраверт» (керівники М.Стукаленко та К.Степанова).

Діти та молодь нашого міста - майбутнє України. Єврофест - 2017 показав, що молодь Знам’янки є талановитою, сповненою патріотизму, відданості та любові до Батьківщини та відкритою до європейських цінностей, а відтак пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас. 

Переглядів: 240 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar