Вітаю Вас, Гість
Головна » 2019 » Квітень » 19 » Фестиваль мистецтв «Країна дитячих талантів»
15:27
Фестиваль мистецтв «Країна дитячих талантів»
                       

Днями, на базі Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості, пройшов щорічний міський фестиваль мистецтв «Країна дитячих талантів» (далі фестиваль), який об’єднав  понад 600 талановитих та обдарованих дітей міста та району. Фестиваль проводився з метою популяризації дитячої та юнацької творчості, виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді, розвитку їх творчих здібностей, залучення юних аматорів до активної участі у мистецькому житті, пошуку нових форм та методів роботи з виконавцями.

Перший  фестивальний день ласкаво запросив учасників які майстерно розкрили та продемонстрували свій талант у хореографічному мистецтві. Виступи учасників оцінювало компетентне журі, голова – Т.Попова головний спеціаліст відділу освіти; Г.Подвиженко – директор Центру дитячої та юнацької творчості; І.Остроушко – методист відділу освіти; Є.Суботін керівник клубу  спортивного бального танцю «Фурор Денс»; кеірник хореографічного колективу А. Васалатий.

З теплими та щирими словами  на адресу учасників фестивалю звернулась головний спеціаліст відділу освіти Попова Тетяна Миколаївна, яка побажала всім учасникам творчих успіхів, наснаги, втілення заповітних мрій та впевненості на шляху до омріяної мети. У своєму виступі, Тетяна Миколаївна, наголосила на важливості проведення таких заходів і подякувала  його організаторам та засновникам в нашомі місті.

Після теплих і щирих слів на адресу  учасників свята розпочалася конкурсна програма фестивалю. Приємно зазначити, що рівень учасників з кожним фестивалем росте. Цього року були конкурсанти,  які вже багато разів брали участь у конкурсі , і члени журі зазначили: "Вони виросли у своїй виконавській майстерності, стали кращими!" Також було відмічено, що  було відкрито  багато нових імен, виступи яких дивували та вражали.

В фестивалі брали участь: зразковий художній хореографічний колектив бального танцю «Перлина» (керівник Н.Залєвська); зраковий художній хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» (керівник М. Стукаленко); хореографічний колектив естрадного танцю «Конфетті» (керівник М.Демків); хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» (керівник О.Андрєєва); хореографічний колектив народного танцю(керівник Ю.Ставицька) центру дитячої та юнацької творчості; танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Барвінок» (керівник Т.Часник) міського будинку культури; хореографічний колектив естрадного танцю «Едельвейс» (керівник Т. Ігнатєва) селище Суботці.

                  

                  

                  

                  

Всі хореографічні колективи  показали справжній професіоналізм, високий рівень хореографічної підготовки та акторську майстерність. В залі панувала атмосфера радості, емоційної насолоди та справжнього свята. Несподіваним подарунком для всіх учасників фестивалю став виступ вихованців бально – спортивного танцю «Фурор-Денс»  (керівник Є.Суботін).

Всі хореографічні колективи  показали справжній професіоналізм, високий рівень хореографічної підготовки та акторську майстерність. В залі панувала атмосфера радості, емоційної насолоди та справжнього свята.

Другий фестивальний день був не менш цікавим, адже в цей день було представлено декоративно -ужиткове, образотворче, фото та відео мистецтво, вокально-хоровий спів, інструментальне та театральне мистецтво.

Особливої уваги заслуговує і виставка декоративно-ужиткового, образотворчого та фото мистецтва. Приємно зазначити, що для всіх учасників мистецького напряму був організований та проведений майстер – клас із виготовлення міні брошки зі шкіри, який люб’язно згодилась провести майстриня нашого міста вчитель НВК «Знам’янська загальноосвітня ЗШ I-III ступенів №2 – ліцей» А.Проша. Вона занурила всіх присутніх у красу та неповторність виробів з м’якої шкіри. Всі учасники впорались із завданням, отримали нові знання та незабутні враження

Виставку декоративно -ужиткового, образотворчого та фото мистецтва оцінювало компетентне журі: методист відділу освіти М.Босненко; майстриня міста Н.Леонова, художник міста В.Поляков та заступник директора з НВР центру дитячої та юнацької творчості Н.Горбатенко.

Виступи всіх учасників вокального мистецтва були щирими, емоційними, добре підготовленими. Зал вітав всіх бурхливими оплесками. Вражав високий рівень виконання підготовлених творів та мініатюр. Оцюнювало виступи компетентне журі: головний спеціаліст відділу освіти Попова Т.М.; директор міської дитячої музичної школи ім. В. Лисенка С.Івасенко; директор центру дитячої та юнацької творчості Г.Подвиженко; вчитель музичного мистецтва НВК «Знамянська ЗШ I-III ступенів №3 – гімназія» О.Оніщенко.


                        

Фестиваль пройшов, але залишив по собі багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, справжній спалах таланту та шаленої енергетики. Завдяки  спільним зусиллям фестиваль став не просто святом танцю і пісні, а розвитком і підтримкою талановитих  та обдарованих дітей нашого рідного

міста та району.        

І.Слєпєнькова - методист закладу

 

Переглядів: 21 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar