Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 9 » Фестивальний тиждень
23:13
Фестивальний тиждень
12
Фестиваль це феєрверк кольорових барвив, радісних емоцій, нових зустрічей та яскравих вражень. Ось таким яскравим дійством запом’ятався цілий тиждень вихованцям хореографічного колективу народного танцю « Сузір'я» ( керівник Олена Андрєєва), який розпочався участю колективу у міському фестивалю «Країна дитячих талантів» (19 квітня 2016р. в ЦДЮТ) де колектив виборов II місце в номінації «Народний танець».

21 квітня 2016р. колектив приймав участь у фестиваль «Весняні ритми» ( м. Олександрія)  де був відзначений  грамотою, медаллю та подарунком (фірмовий календар)  за активну участь, які вручив організатор фестивалю заслужений працівник культури України Абажей Г.П.

12
Прийнявши  естафету від середньої групи колективу, вихованці  інших вікових категорій  гуртка прийняли  участь у X- відкритому регіональному фестивалі - конкурсі хореографічного мистецтва «Сонячні танці» ( 22.квітня 2016р. м. Олександрія) на якому були відзначенні подякою за участь.

Від імені батьків вихованців, дітей та керівника гуртка висловлюємо  вдячність за допомогу по вивезенню  дітей на фестиваль директору ЦДЮТ Подвиженку Г.І .

І на завершення 23 квітня 2016р. старша вікова група колективу приймала участь у відкритті VIII Міжнародного фестивалю пісні і танцю « Об'єднаймо дітей мистецтвом"»
(м. Кіровоград) , на якому продемонстрували  свої  композиції  в народній хореографії - «Циганській танок», «Квітуча країна» і були  нагороджені дипломом лауреата.
 Діти були в захваті від фестивалів,обміну досвідом, бажаємо їм нових злетів та  яскравих перемог.

                                    
О.Андрєєва – керівник гуртка «Сузір’я»


Переглядів: 81 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar