Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 9 » Гімн честі, мужності, і славі
23:15
Гімн честі, мужності, і славі
12
Вклонімося, моя Україно,
Тим людям величним і скромним,
Що в назвах фронтів титанічних
Пронесли наймення твоє…

9 травня на всьому пострадянському просторі святкують День Перемоги у Великій вітчизняній війні. І хоча вже другий рік поспіль в Україні святкують також День перемоги у Другій світовій війні в Європі, який припадає на 8 травня, 9 травня залишається важливим святом для багатьох українців.  

12
В нашому місті на цей день було заплановано безліч заходів. Святкування Дня Перемоги розпочалося з мітингу-реквієму біля міського Палацу культури, далі відбулося  покладання квітів до могили Невідомого солдата та Вічного вогню. 

Цього дня колектив Центру дитячої та юнацької творчості долучився до вшанування пам’яті загиблих воїнів у Великій вітчизняній війні та всіх живих ветеранів. Вихованці закладу подарували ветеранам та всім жителям міста святковий концерт «Гімн честі, мужності, і славі», а саме: хореографічний колектив сучасного танцю «Екстраверт» (керівник М.Стукаленко, К.Степанова); хореографічний колектив бального танцю «Перлина» 

12
(керівник Н.Залєвська); хореографічний колектив народного танцю (керівник О.Долинська). 

Привітали піснями повоєнних років працівники закладу Н.Залєвська та О.Безай та вокалісти Г.Масна, М.Петренко, М.Пересадчеко, А.Семенова (керівник Ж.Ніклонська); Лароса Лучія,  Коваленко В. та Нагаєць Ю., (керівник Л.Реп’яшник). 

12
Режисером постановником концертної програми стала культорганізатор закладу О.Фрайнд. Звукооператором заходу виступив О.Безай.

Вони свої найкращі юні роки
Лишали на тяжких шляхах війни.
Щоб на землі царили мир і спокій,
Щоб всі країни  в розквіті жили…
Вічна пам’ять всім загиблим та велика повага всім ветеранам Великої вітчизняної війни!
Зі Святом Великої Перемоги!

І.Слєпенькова, методист


Переглядів: 116 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar