Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 27 » «Голодомор 1932-1933 років в Україні - геноцид українського народу»
14:38
«Голодомор 1932-1933 років в Україні - геноцид українського народу»

Найжорстокішим злочином комуністичного режиму проти українського народу був голодомор 1932—1933 рр. Ця спланована проти українського селянства акція мала ліквідувати основу української нації і національного відродження, зруйнувати незалежні господарства, унеможливити протистояння радянській владі. "Голод запланувала Москва для знищення українського селянства як національного бастіону. Українських селян знищили не тому, що вони були селянами, а тому, що вони були українцями,-  писав американський професор Р. Конквест.

У четверту суботу листопада в Україні і в світі відзначають скорботну дату – День пам’яті жертв голодоморів. Голодомор 1932-1933 років став най масштабнішим, але справжнє число жертв цієї страшної трагедії українського народу поки не встановлено. Зі скорботою і жахом ми згадуємо події , вчені ж досліджують факти неупереджено, намагаючись відновити справжні причини і масштаби трагедії.

Почалося заняття в хореографічному гуртку Сузір’я» з розповіді - бесіди, діти зачаївши подих слухали розповідь про геноцид українського народу, потім долучилися до мітингу – пам’яті «Голодомор 32-33рр.», який проходив у селищному Будинку культури Знам’янка 2. Діти запалили свічки, щоб світлою пам’яттю згадати про загублених українців, що померли насильницькою жахливою смертю.

Життя людське — найсокровенніший дар Божий, і кожне - дорожче над усі цін­ності земні й небесні, і кожне має зберегтися в пам’яті поколінь і нинішніх, і грядущих, бо ми люди.

                                                         О.Андрєєва – керівник хореографічного колективу «Сузіря»


Переглядів: 361 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar