Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Готуємось до конкурсу
18:13
Готуємось до конкурсу


До 10 грудня 2016 року у рамках конкурсу «Новорічна композиція» та «Український сувенір» який проводився Кіровоградським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (ОЦЕНТУМ) активно долучилися до участі вихованці ЦДЮТ.   

       У конкурсі взяли участь вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (кер. Ю. І. Випиналюк) та гуртка «Паперопластика» (кер. Н. О. Філоненко). Доклавши чимало зусиль, старанності та майстерності вийшли насправді чудові роботи. У процесі роботи діти фантазували, використовували у своїй роботі різноманітні техніки та матеріали. Кожна дитина вклала в свою роботу і часточку своєї душі, а зовнішній вигляд робіт зачаровує, дарує натхнення.   У конкурсі «Новорічна композиція» прийняли участь Діана Торопова  з роботою «Фантазійна, стилізована ялинка», Софія Іванова  з роботою «Різдвяний віночок», Вероніка Гонтарь з роботою «Інтер’єрна ялинка "Золоте бажання». 

У конкурсі «Український сувенір» прийняла участь Єлизавета Мяснікова з роботою «Українська різдвяна зірка». Роботи вражають своєю новизною, тому чекаємо перемог!

                                                                  Керівники гуртків  Ю. І. Випиналюк, Н. О. Філоненко 

Переглядів: 106 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar