Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 9 » І етап XХ Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?»
16:53
І етап XХ Чемпіонату гри «Що? Де? Коли?»
                                         

07 листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості пройшов І етап XХ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2018/2019 навчального року!  Всі команди юних ерудитів Кіровоградської області з гри «Що? Де? Коли?» давали відповіді на одні й ті ж питання, підготовлені координатором обласного Чемпіонату Кизименком Валерієм Олександровичем.

До участі в чемпіонаті завітали команди з 6 шкіл міста: команда «Сова» ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка, команда «Позитив» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів № 2-ліцей», команда «Veni! Vidi! Vici!» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія», команда «Драйв» ЗШ І-ІІІ ступенів №4, команда «Гугл» ЗШ І-ІІІ ступенів №6, команда «Ерудит» ЗШ І-ІІІ ступенів №7.

Оцінювали команди журі в складі: головного спеціаліста відділу освіти Попової Тетяни Миколаївни, методиста міського методичного кабінету Босненко Марини Миколаївни, директора ЦДЮТ Подвиженка Геннадія Івановича, заступника директора ЦДЮТ з НВР Горбатенко Наталії Володимирівни.

Чемпіонат проходив у два тури по 15 запитань кожен. Усі завдання були цікавими, оригінальним, різносторонніми, але й достатньо складними, адже охоплювали дуже багато дисциплін. Це і українська мова та література, і географія, і історія, і біологія, і мистецтво та інші. Проте такі змагання вимагають від учасників не лише глибоких знань, а й кмітливості та неординарного мислення.

Кращими в інтелектуальному змаганні виявилися команда «Сова» ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка, яка посіла І місце, команда «Позитив» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» - II місце, команда «Veni! Vidi! Vici!» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» - ІІI місце. Команди «Гугл» ЗШ І-ІІІ ступенів № 6, «Ерудит» ЗШ І-ІІІ ступенів №7,«Драйв» ЗШ І-ІІІ ступенів №4,були нагороджені за активну участь в міському етапі чемпіонату інтелектуальних ігор.

Всі команди були нагороджені дипломами та грамотами відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради. Також учасників привітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: Влада Сагіна,Софія Грудницька (гурток «Вокально-хоровий», керівник - Ж.Ніклонська),а також хореографічний  колектив сучасного танцю «Сузір’я» (керівник - О. Андрєєва).

    

    

    

Переглядів: 49 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar