Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 2 » ІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського парламенту дітей
11:11
ІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського парламенту дітей

1 лютого на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася ІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського парламенту дітей (МПД). У  роботі сесії взяли участь 28 делегатів  учнівського самоврядування з 8 навчальних закладів міста.

Сесія розпочалась  пленарним засіданням, де юних парламентарів привітали головний спеціаліст відділу освіти Попова Тетяна Миколаївна, головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко Виталій Вікторович, а також начальник відділу молоді спорту та здорового способу життя Ладожинська Руслана Анатоліївна. Вони побажали депутатам і надалі залишатися такими ж ініціативними, творчими та наполегливими.

Під час пленарного засідання голови осередків учнівських самоврядувань навчальних закладів міста прозвітували про виконання рішень попередньої сесії. Про роботу міського парламенту дітей в міжсесійний період розповіла голова МПД  Домбровська Анастасія.

Наступним етапом роботи сесії стало засідання профільних комісій.  Депутати плідно попрацювали,обмінявшись власними ідеями,  розглянули пропозиції та проекти для подальшого опрацювання.

І вже на пленарному засіданні депутати прийняли рішення ІІ сесії VІ скликання, в якому визначили головні напрямки роботи Знам’янського міського парламенту дітей у міжсесійний період.

Втомлені, але сповнені позитивними враженнями, ідеями та планами на майбутнє юні парламентарі подякували за довіру і запевнили всіх про те, що спрямують всі свої зусилля на реалізацію запланованого.

 

Координатор МПД

Литвинець С.В.

Переглядів: 94 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar