Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 19 » ІІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського парламенту дітей
16:37
ІІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського парламенту дітей

16  листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбулася ІІІ сесія VІ скликання Знам’янського міського Парламенту дітей (МПД). У  роботі сесії взяли участь 27 делегатів  учнівського самоврядування з 6 закладів загальної середньої освіти міста.

Сесія розпочалась  пленарним засіданням, під час якого представники осередків учнівських самоврядувань (УС) закладів загальної середньої освіти міста прозвітували про роботу в міжсесійний період, який цього разу тривав з 2 лютого по 15 листопада 2018 року.  Так, представники УС Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 прозвітувати про основні напрямки роботи в міжсесійний період.  Представники УС Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №6 та Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. №7  прозвітувати про свою роботу у напрямку волонтерської діяльності. УС Знам’янської ЗШ  І-ІІІ ст. №1 ім. Т.Г. Шевченка презентували історичнио-краєзнавчий проект «Таємниці міста Знам’янка». А представники Навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 - ліцей» презентували проект «Про історичні будівлі із загадковими долями». Також парламентарі не лишилися осторонь екологічних питань: УС Навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 - гімназія» розповіли всім присутнім про участь в  еко-проекті «Компола», який був запроваджений Міністерством екології та природних ресурсів і Міністерством освіти та науки України.

Про роботу міського Парламенту дітей в міжсесійний період розповіла голова МПД  Домбровська Анастасія. Координатор міського Парламенту дітей Литвинець Світлана Василівна в своїй доповіді зупинилась на важливих аспектах розвитку органів дитячого самоврядування в м. Знам’янка та презентувала Рейтинг активності УС міста в міжсесійний період.

Також під час цієї сесії кординатор МПД Литвинець С.В. разом з директором ЦДЮТ Подвиженком Г.І. нагородили переможців конкурсу малюнку «Моя Батьківщина», який проходив в рамках реалізації проекту «Моя маленька Батьківщина на карті України» та призерів конкурсу соціальних відеороликів «Права свої я гарно знаю та вміло їх я захищаю»

Наступним етапом роботи сесії стало засідання профільних комісій.  Депутати плідно попрацювали,обмінявшись власними ідеями,  розглянули пропозиції та проекти для подальшого опрацювання.

І вже на пленарному засіданні депутати прийняли рішення ІІІ сесії VІ скликання, в якому визначили головні напрямки роботи Знам’янського міського Парламенту дітей в наступний  міжсесійний період.

Втомлені, але сповнені позитивними враженнями, ідеями та планами на майбутнє юні парламентарі подякували за довіру і запевнили всіх про те, що спрямують всі свої зусилля на реалізацію запланованого.

 

Координатор МПД

Литвинець С.В.

Переглядів: 27 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar