Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 8 » «Права дитини, та їх реалізація в суспільстві».
22:28
«Права дитини, та їх реалізація в суспільстві».

З метою підвищення рівня правової свідомості учнівської молоді, формування активної позиції підлітків щодо реалізації прав у житті та в рамках проведення Всеукраїнського тижня права, з депутатами Знамянського міського Парламенту дітей було проведено заняття з елементами тренінгу на тему «Права дитини, та їх реалізація в суспільстві». 

Під час заходу депутати МПД ознайомилися з Указом Президента України «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!».  Також юні парламентарі ознайомилися із загальнонаціональним правопросвітницьким проектом Міністерства юстиції України  «Я МАЮ ПРАВО!».

 Діти згадали основні положення Конвенції ООН про права дитини, обговорили типові порушення прав дитини та методи захисту їхніх прав у повсякденному житті.

На останок депутати Знамянського міського Парламенту дітей вирішили провести флешмоб «Я маю право».  Під час проведення флешмобу діти проінформували всіх охочих вихованців ЦДЮТ та учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста стосовно прав дітей та їх реалізації у суспільстві.

Депутати МПД відзначили важливість даної теми та вирішили й надалі працювати у цьому напрямку та створити інформаційні листівки та відеоролик на тему «Я маю право на…».

 

Переглядів: 87 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar