Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 18 » Ювілейна сесія Кіровоградського обласного парламенту дітей
09:07
Ювілейна сесія Кіровоградського обласного парламенту дітей

 

16-17 травня відбулася VI сесія ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей, де були присутні й депутати Знам’янського МПД, а саме: Бриков Костянтин (ЗШ І-ІІІ ступенів № 6), Ландирєва Анна (ЗШ І-ІІІ ступенів  № 1 ім. Т.Г. Шевченка) та Грудніцька Єлизавета (ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія).

Знаковим є те, що ця сесія була ювілейною, присвячена 15-річчю створення Обласного парламенту. Програма сесії, терміном в два дні, була надзвичайно насичена та цікава. На депутатів та координаторів чекали презентації, обговорення проектів, творчі зустрічі, екскурсії, планування роботи парламентських комісій та інші цікаві заходи.

Так, в перший день всі присутні мали змогу пройтися коридорами облдержадміністрації та ознайомитися з основними принципами роботи різних департаментів Кіровоградської області.

Пленарне засідання відкриття сесії Обласного парламенту дітей відбулося в сесійній залі обласної ради.  На початку засідання юних парламентаріїв привітали голова облради Олександр Чорноіваненко, заступник начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Лідія Шатна, директор Кіровоградського обласного ЦДЮТ Суркова Г.П. та інші почесні гості. Продовжили роботу сесії представники обласного парламенту дітей, які прозвітували про виконання рішень минулої сесії та діяльність органів дитячого самоврядування в міжсесійний період.

Також в цей день депутати ОПД зустрілися з успішними політиками та випускниками обласного парламенту дітей різних років. і та позмагалися за звання «Кращий Р(М)ПД», «Лідер року» та «Координатор року».

17 травня парламентарі розійшлися по комісіях, обговорюючи та плануючи роботу на наступний міжсесійний період. І вже на пленарному засіданні закриття сесії, проаналізувавши всі пропозиції, депутати одноголосно проголосували за Рішення VI сесії ХІ скликання Кіровоградського обласного парламенту дітей.

Отже, VI сесія ХІ скликання обласного парламенту дітей закінчилася, молоді депутати захоплені від вражень та позитивно налаштовані відбули по домівкам для міжсесійної роботи.

 

Переглядів: 103 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar