Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 17 » Казка у південному мікрорайоні міста на базі міської бібліотеки філії №1
11:12
Казка у південному мікрорайоні міста на базі міської бібліотеки філії №1

Четвер 16 листопада видався для малечі південної частини міста надзвичайно казковим. Саме цього дня у приміщені бібліотеки – філія №1 (директор С. Олефірова) відбулася вистава"Колобок" на сучасний лад, яку підготувала група вихованців гуртка "Ляльковий театр" (кер. К. Зайченко) основного рівня першого року навчання.


Важко описати словами захоплення глядачів від дебютного виступу гуртківців, так як окрім традиційної гри ляльками, кожен казковий герой мав змогу показати себе і перед лаштунками ширми. Прекрасний музичний супровід, жива гра акторів та яскраві декорації створили справжню казкову атмосферу. Іноді навіть здавалось, що це дійсно відбувається у реальному світі, а не є театральною постановою в якій під слова автора (Савінська Олександра) головний персонаж Колобок (Анастасія Петруніна) намагався пізнати таємниці навколишнього світу. Саме він, цей світ, здається йому таким прекрасним тому, що на його думку, в ньому все живе має жити у мирі та злагоді. Саме тому він залишає Діда (Ганул Дмитро) з Бабою (Мельникова Дар'я) та услід за Метеликом (Філіпкова Єлизавета) та Грибочком (Терещенко Софія) вирушає у свою пригоду. Але вже перші його зустрічі з Зайчиком (Кобіна Катерина), Ведмедиком (Перехрестна Катерина) та Лисичкою (Журавльова Катерина) дозволяють Колобку наочно пересвідчитись у тому, що дружба це робити добро ближньому. І коли вже здавалося, що хитра Лисичка з’їсть головного Героя, на допомогу йому прийшли нові друзі і вже потім навіть Лисичка розчулилася і попросила у всіх вибачення. А підкреслила вона свої гарні наміри чудовим виконанням фінальної пісні.


По закінченню вистави всі присутні від малого до великого мали змогу прийняти участь в яскравій, веселій та запальній ігровій програмі із застосуванням сучасної атрибутики та знайомими всім дітям мультяшними героями.

                                                                    Керівник гуртка "Ляльковий театр" К.Зайченко

           

            

 

.

 

 

Переглядів: 71 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
avatar