Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Колектив "Сузір'я" на Всеукраїнському фестивалі "Art People Fest" у м.Черкаси
15:47
Колектив "Сузір'я" на Всеукраїнському фестивалі "Art People Fest" у м.Черкаси

28 жовтня  2018 р. у м. Черкаси  пройшов Всеукраїнський вокально – хореографічний фестиваль «Art People Fest». Організаторами  фестивалю-конкурсу є Міська  дитяча громадська організація  «Танцювальний спортивний клуб «Жемчуг», позашкільний  навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» Черкаської міської ради. Конкурс проводиться в рамках творчого проекту «ArtPeopleFest».

 Хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» (керівник Андрєєва Олена Леонідівна) також стали учасниками фестивалю. Колектив виборов І місце за композицію «Тримай мене міцно» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія  - 14-17 років; та VI місце за композицію «Я хочу танцювати» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія  - 10-13 років. Керівник гуртка Андрєєва Олена Леонідівна також була нагороджена Дипломом за вагомий внесок у розвиток творчо обдарованої молоді та за підготовку учасників фестивалю.

 Діти та батьки вихованців з гарним настроєм, перемогою та незабутніми спогадами повернулись до рідного міста Знам'янка! Висловлюємо усім батькам велику вдячність за емоційну та матеріальну підтримку в організації поїздки на конкурс – фестиваль«Art People Fest» .

Керівник гуртка

Андрєєва О.Л.

Переглядів: 51 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar