Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Липень » 3 » Конкурс краси "А я просто українка,україночка"
13:02
Конкурс краси "А я просто українка,україночка"
12
26.06.2016 року в нашому місті ,на День молоді, вперше відбувся конкурс краси "А я просто українка,україночка" . 

Приймали участь 9 учасниць, 9 красунь-4 з яких є вихованками хореографічного колективу сучасного танцю "Екстраверт" а саме: Сиротюк Евеліна, Шпаченко Анастасія, Печонкина Дар'я та Дерев'янко Діана. (керівники колективу М.Стукаленко, К.Степанова) Центру дитячої та юнацької творчості. 
12

Незважаючи на те,що зараз чудова літня пора відпусток та канікул, ми не відпочиваємо, а приймаємо активну участь в житті нашого міста.

Кожна з учасниць була варта перемоги, але перемогла найкраща. Це-Шпаченко Анастасія. Ця перемога була справедливою і ми всі дуже за неї раді.

Інші дівчата були зазначені такими титулами як :
12

"Міс привабливість" - Сиротюк Евеліна. 
"Міс чарівність" - Печонкина Дар'я 
"Міс артизтизм " - Дерев'янко Діана. 

Всі вони молодці. 
Велике спасибі, хочемо сказати батькам наших красунь, за творчий підхід та активну участь у житті своїх дітей та у житті хореографічного колективу "Екстраверт" 

Приємно відзначити, що ще одна вихованка Сиротюк Евеліна, була нагородженна грамотою міського комітету. 

12
За досягнення в творчому процесі, прагнення до перемоги, старанність,добросовісну працю, участь в громадському житті колективу і міста та з нагоди Дня молоді.

Висловлюємо подяку директору Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженку Генадію Івановичу, за те,що помічає працю нашого колективу і відзначає наших дівчат.

А також, окреме спасибі, організаторам цього заходу, за те, що допогли організувати та профінансувати це свято молодості і краси.

Ми пишаемося нашими красунями, бажаємо їм не зупинятися на досягнутому. 

Так тримати!
Переглядів: 684 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar