Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 15 » «Конституція України – основний закон України»
17:56
«Конституція України – основний закон України»

28 червня в Україні відзначають велике державне свято -  День Конституції. У 1996 році цього дня на черговому засіданні Верховної Ради був ухвалений найголовніший закон країни – перша конституція суверенної української держави.

З нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України ” в оздоровчому таборі з денним перебуванням «Фестивальний» (ЦДЮТ) був проведений захід на тему : «Конституція України – основний закон України». Дітей ознайомили з історією виникнення Конституції України та з основними розділами  і  положеннями головного документу держави, акцентуючи увагу на гарантованих Конституцією правах та обов’язках людини. В ході бесіди вихованці табору із задоволенням ділилися власними думками щодо розуміння таких понять, як «незалежна держава», «суверенна держава», «закон». Надзвичайно активно, цікаво та з захопленням проходила бесіда з приводу їхніх прав і обов’язків як учнів та дітей взагалі.

Не забули діти і про обов’язок кожного громадянина захищати Вітчизну, вшановуючи мужність українських солдатів, які захищають нашу країну сьогодні. А для того, щоб захистити Батьківщину в майбутньому, треба змалку полюбляти спорт, бути сильним, спритним, мужнім. Тож загони позмагалися між собою в спортивних естафетах на силу та спритність.

 

Закінчили захід словами видатного українського мислителя В‘ячеслава Липинського, який усе своє життя присвятив розбудові української державності: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її собі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути».


Переглядів: 77 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar