Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Координаційна рада Кіровоградського обласного парламенту дітей
21:11
Координаційна рада Кіровоградського обласного парламенту дітей

12.10.2017 року у Кіровоградському ОЦДЮТ відбулося засідання Координаційноі ради Кіровоградського обласного парламенту дітей та навчання обласної Школи лідерів учнівського самоврядування з метою навчання і формування в молоді організаторських навичок, лідерських якостей та сприяння розвитку руху учнівського самоврядування в області.

 

В роботі  Координаційної ради взяли участь і лідери Знам’янського МПД: Домбровська Анастасія Олександрівна ( Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 6), Гвоздик Олександра Олегівна ( НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2-ліцей»), Чередниченко Мирослав Анатолійович ( Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 4).

Зустріч, як завжди, виявилася насиченою як для вихованців,так і для координаторів.

Координатори цього разу вивчали можливості платформи Google Classroom,  яка допомагає створювати і впорядковувати завдання, коментувати і організовувати ефективне спілкування з вихованцями в режимі реального часу або в режимі дистанційного навчання. Також обговорювалися можливості щодо адаптування цього ресурсу для діяльності Школи лідерів та Парламенту дітей.

Лідери учнівських самоврядувань здобували знання з менеджменту, маркетингу та основ проектної діяльності.

Всі отримали масу позитивних емоцій та неоціненний багаж знань від проведених заходів! Щира подяка координатору ОПД  Хлєбніковій К.В., Кордонській Л.М. та  Войчук В. О!

І, як відомо, після плідної роботи потрібен і гарний відпочинок!Тож, дякуємо робітникам кафе-піцерії «Старый город» за затишний та смачний прийом!!!

 

Переглядів: 109 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
avatar