Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Жовтень » 16 » КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ
19:40
КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

КОЗАЦЬКІ РОЗВАГИ

14 жовтня ми святкували Покрову Пресвятої Богородиці. В Україні – це велике народне свято, але з особливою повагою до нього ставилися запорізькі козаки.

День Покрови став цікавим для вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. З метою прилучення дітей до джерел національної icтopiї, культури, сприяння патріотичному вихованню та загартуванню дітей фізично i морально, були проведені культорганізатором Фрайнд О.В. козацькі розваги, які подарували усім веселе та незабутнє свято.  Воно відбулося на площі біля закладу. Музичний супровід надав акомпаніатор ЦДЮТ Марченко В.В. Під час заходу згадали тих, хто брав до рук козацьку шаблю та гетьманську булаву на волю й славу свого народу, та вклонилися вдячною пам’яттю Петру Сагайдачному, Михайлу Дорошенку, Богдану Хмельницькому, Івану Виговському , Івану Самойловичу, Івану Мазепі, Павлу Полуботку

Під час конкурсів та розваг юні козачата демонстрували свою спритність та кмітливість.  Вправлялися у перенесенні предметів, влучному попаданні в мішень, перетягуванні канату. А завершилося свято малюнком на асфальті. Діти відтворили образ народного героя-козака у своїх роботах, які зацікавили відвідувачів міського парку відпочинку.

   

  

 

 

 

   

  

Козацькі розваги поглибили знання учнів про козацтво, Переможених не було, тому що кожний отримав надзвичайну насолоду від побаченого та почутого.

 

                   Культорганізатор ЦДЮТ Фрайнд О.В.

Переглядів: 123 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar