Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 6 » КРАЇНА ДИТИНСТВА
10:24
КРАЇНА ДИТИНСТВА

   

Відкрите заняття хореографічного колективу естрадного танцю «Сузір’я» (керівник О.Андрєєва), яке відбулося 4 грудня 2017р. на базі Палацу культури с. Знамянка - 2 проходило у вихованців початкового рівня першого року навчання.

Заняття проходило на тему: "Країна дитинства», метою якого було сформувати у дітей стійкий інтерес до хореографічного мистецтва, посилити творчу активність, виховувати колективізм, дружбу, взаємодопомогу, милосердне та толерантне відношенню до дітей з особливими потребами.       

            Діти продемонстрували всім присутнім – адміністрації закладу, колегам, батькам вихованців вміння та навички, які здобули за перший семестр навчального року, це вправи по колу, вправи партерної гімнастики, правильні позиції рук та ніг у народному таночку. А ще діти разом з педагогом показали таночки - ігри «Пригоди фіксіків», «Велике прання»,

«Веселий потяг» до якого запрошували батьків.

            Гуртківці разом з своїми батьками долучилися до акції «Іграшка для малюка, від справжнього чарівника», яку започаткував Міський парламент дітей та молодіжна організація ФРІ. Домбровська Анастасія учениця ЗШ№6, голова МПД, член організації ФРІ прийняла  подарунки - іграшки і пообіцяла передати їх дітям до школи інтернату, але добрі справи не закінчились, тепер вихованці гуртка будуть приймати участь у новій акції "Дитяча книжка на схід" започаткований Центром дитячої та юнацької творчості.

Закінчилось заняття цікавої грою «Дерево бажань», де діти разом з педагогом чіпляли малюнки з своїми побажаннями, сподіваючись, що вони справдяться, по закінченню заняття отримали солодкі подарунки від педагога.

  "Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії».  Елеонора Рузвельт

                                     О.Андрєєва – керівник хореографічного гуртка «Сузір’я»

                                                             

Переглядів: 85 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar