Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 27 » Майбутнє країни – у мріях дитини
21:46
Майбутнє країни – у мріях дитини
12
17 вересня  у Державній фіскальній службі України вітали переможців та лауреатів конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини». Зустріч з представниками ДФС, членами журі та партнерами конкурсу проходила он- лайн, під час якої, урочисто привітали школярів та закликали їх до подальших творчих перемог. На цій урочистості були також присутні і школярі нашого міста, зокрема вихованець гуртка «Малюнок, графіка, живопис» (керівник Цатурян С.В.)- Цатурян Армен.
 
Цей  конкурс стартував ще на початку року і проводився у три етапи: І  етап – районний рівень; ІІ етап – регіональний рівень; ІІІ етап – Всеукраїнський рівень.
12
Переможців конкурсу обирало компетентне журі, до складу якого увійшли представники ДФС, відомі художники, мистецтвознавці, діячі культури, керівники провідних засобів масової інформації, закладів мистецтва та великих підприємств, представники громадських організацій. Зокрема, директор дитячого видавництва «А-ба-ба-га-ла-ма-га» Іван Малкович, ректор Київської дитячої академії мистецтв Михайло Чемберджі, директор видавничого будинку «Самміт-книга» Ігор Степурін, президент компанії МТІ Володимир Цой, директор з розвитку бізнесу «Інтел» в Україні та країнах СНД Олена Корнієнко.   
 
12
Переможців конкурсу було обрано за трьома напрямами: художні твори, комп’ютерна графіка (комп’ютерна анімація) та літературні твори. Ними стали 18 конкурсантів з 15 регіонів України. Саме їхнім роботам професійне журі поставило найвищі оцінки. Цатурян Армен отримав диплом переможця регіонального рівня у номінації «Художні твори» та приємний цінний подарунок.
 
С.Цатурян – Голова МО декоративно-ужиткового відділу,
керівник гуртка «Малюнок, графіка, живопис»
 
Переглядів: 81 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar