Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 20 » Майстер – клас для педагога
21:03
Майстер – клас для педагога

Майстер – клас для педагога

          Майстер – клас для педагога – одна з найважливіших форм підвищення їх кваліфікації. У декоративно – прикладному мистецтві майстер – клас служить не лише для передачі накопиченого століттями досвіду майстрів та збереження традицій ремесла, але й для поширення новітніх технологічних розробок  в різних напрямках декоративно – прикладного мистецтва.

         Так з метою обміну досвідом  в ЦДЮТ  20 .09.2014р. відбувся майстер – клас педагогів декоративно –прикладного  мистецтва (організатори С.Цатурян голова М О декоративно – прикладного мистецтва ,С.Кондратєва керівник гуртка «Незвичайне поряд» ), за участю шановних гостей, представників відділу освіти , а саме:  заступника  начальника  відділу  освіти   Черкас Н.Л., головного спеціаліста  відділу освіти Мурги В.М.,  спеціаліста  з охорони праці Бондаренко І.В., психолога відділу освіти  Босненко М.О.

   Тема заходу: Виготовлення оберегу.

 Мета заходу: Передача колегам особистого професійного досвіду,підвищення професійної майстерності та кваліфікації педагогів. Впровадження нових технологій навчання .Створення умов для професійного спілку, самореалізації та стимулювання зростання  творчого потенціалу педагогів.

Очікуваний результат : Виготовлення оберегу  власними руками.

      Зазначимо, що цей майстер клас проходить в рамках проекту ( Збір коштів на допомоги військовослужбовцям, які перебувають в зоні АТО), а саме, виготовлені  оберегів та продаж їх на ярмарку – розпродажу під час осіннього свята. 

        Під час майстер – класу педагоги запропонували присутнім відеоролик- презентацію досвіду відомої майстрині Н.Скліфасовської з Овідіопільського району Одеської області,  яка знана в багатьох країнах світу ,як майстер виготовлення оберегів з природного матеріалу .

        Цікавими були  й розповіді  організаторів заходу про значення оберегів, їх походження та значне місце в оселі кожної людини.

 Педагоги провели велику дослідницьку - пошукову роботу разом з вихованцями. Збір та заготівля природного матеріалу, виготовлення дрібного роздаткового матеріалу з солоного тіста,тощо.

  

        Учасники заходу з великим задоволенням приймали активну участь у виготовленні оберегів -  маленьких «шедеврів», які були створені власними руками.

                                                                                             І. Слєпєнькова -  методист

 

Переглядів: 130 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar