Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 6 » Маленькі клаптики тканини творять дива маскування
00:33
Маленькі клаптики тканини творять дива маскування

Маленькі клаптики тканини творять дива маскування

 

Центр дитячої та юнацької творчості долучився до Всеукраїнської акції «Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів» та започаткував власний проект «Допоможи солдату - пов’яжи стрічку».

Ідея створення сітки зародилася вже давно, проте всі сподівались, що в Україні запанує мир і вона не знадобиться нашим бійцям. Керівники гуртків С.Цатурян та С.Кондратьєва поступово дізнавались про технологію плетіння маскувальної сітки, відвідавши школи міста, де вже проводилась така робота, знайомились із досвідом інших міст через інтернет. Директор ЦДЮТ Г.Подвиженко провів агітаційну роботу по організаціях та установах міста щодо залучення до благодійної акції та знайшов сітку.

Всі небайдужі, педагогічні працівники, гуртківці, батьки, жителі міста, надали матеріали, тканину. І от 21 січня під час благодійного концерту «Україна – єдина країна» в Центрі дитячої та юнацької творчості почали творити маскувальну сітку. Саме творити, бо роботою цей процес важко назвати. До плетіння долучився кожен з відвідувачів заходу.

У танцювальному залі вже кілька тижнів кипить робота. Приходять навіть молоді матусі з немовлятами. Наймолодші помічники стараються на рівні з дорослими, прив’язуючи клаптик неслухняної тканини і усвідомлюючи для чого це потрібно.

   

Робота, хоч і не складна, та потребує великої зосередженості та згуртованості. Всі були одностайні – «Ми прийшли допомогти солдатам, які там, на Сході, захищають нас і Україну. Це найменше, що ми можемо зробити для них у цей складний час»

Ми знаємо про те, що наші сітки недосконалі та потребують захисту від води та вогню. Але правда в тому, що краще хай сітка буде мокрою, а наші хлопці будуть живими.

Всім добровольцям волонтерського фронту безмежне ДЯКУЄМО! За ваш час, сили та безкорисливість.

 

                                                           О.Фрайнд, культорганізатор ЦДЮТ

Переглядів: 111 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar