Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 9 » Методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів
21:22
Методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів
12
8 вересня 2016 року на базі Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості відбулось методичне об’єднання заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів за участі начальника відділу освіти Грекової Л.А., головного спеціаліста міського відділу освіти Мурги В.М., завідуючої методичним кабінетом міського відділу освіти Ліпінської О.Г., директора ЦДЮТ Подвиженка Г.І., методиста ЦДЮТ Слєпєнькової І.М., культорганізатора Шуляшкіної С.А.  та гостей -   начальника відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Знам’янської міської ради Ладожинської Р.А., начальника Знам’янського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Колебіденка В.О. з теми «Про планування виховної роботи зі школярами шкіл міста на базі ЦДЮТ на 2016/2017 н.р.». 

В методичному об’єднанні прийняло участь 12 заступників директорів з ВР та педагогів-організаторів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Засідання розпочалось з привітання учасників методоб’єднання начальником міського відділу освіти Грековою Л.А., зі слів подяки за плідну та результативну роботу у сфері позашкільної роботи. Директор Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженко Г.І. привітав педагогів з початком нового 2016/2017 навчального року та представив гостей зібрання. Після теплої зустрічі присутні приступили до обговорення питань, поставлених на порядок денний. Головний спеціаліст міського відділу освіти Мурга В.М.  ознайомив з планом роботи МО та листом Міністерства освіти і науки України «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», акцентуючи увагу на актуальних питаннях в окремих розділах Листа МОН України.
12

Особливої уваги набуває питання національно-патріотичного виховання підростаючого покоління. Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому. «Національне виховання, - як зазначала українська громадська, культурно-освітня діячка, педагог Софія Русова, - забезпечує кожній нації найширшу демократизацію освіти, коли її творчі сили не будуть покалічені, а значить, дадуть нові оригінальні, самобутні скарби задля все людного поступу: воно через пошану до свого народу виховує в дітях пошану до інших народів…». 

У зв’язку з цим, національно-патріотичне виховання є важливим сектором навчально-виховного процесу, тому на базі Знам’янського Центру дитячої та юнацької творчості створено Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді «Патріот», керівником якого є начальний Знам’янського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України Колебіденко В.О., який ознайомив з планом роботи Центру на навчальний рік із залученням учнів ЗНЗ та вихованців ПНЗ.

«Виховання – це творчість, це найвища коштовність, про яку повинні дбати і батьки, і педагоги», з таких слів почала свій виступ культорганізатор Шуляшкіна С.А.,  щоб цікаво та корисно проводити дозвілля учнів, розвивати їх таланти, залучені досвідчені педагоги у сфері виховання. Наступне питання, яке виносилось на обговорення – це проект плану-графіка міських заходів із школярами міста на новий навчальний рік, розроблені проекти положень до конкурсів, фотоконкурсів та фестивалів; був представлений  план роботи депутатського корпусу міського парламенту дітей, запропонована дистанційна форма освітньої діяльності в Україні, сучасний інструмент інформаційних технологій – інтернет-конференція, що є обов’язковою формою взаємодії міського парламенту з органами учнівського самоврядування, розроблене «Положення про інтернет-конференції». 

Учасники методоб’єднання запропонували ввести рейтингову систему шкіл міста за результатами участі у конкурсних міських програмах та очно-заочних конкурсах. Свої пропозиції щодо внесення змін до  плану  та поліпшення організаційної роботи в майбутньому колеги вносили письмово. 
Наприкінці зібрання педагогів запросили до імпровізованої кав’ярні.

С. Шуляшкіна, культорганізатор закладу

Переглядів: 139 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar