Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Вересень » 21 » Ми за мир!!!
21:46
Ми за мир!!!

 

Щорічно, 21 вересня, з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН відзначається Міжнародний день миру.

Сьогодні мир – це казкова мрія для багатьох людей світу. Раніше і для нас, українців, мир – це була повсякденна реальність, а зараз це слово звучить на устах дорослих та дітей.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості також відзначили День миру. Під час занять діти взяли участь у майстер-класах та власноруч виготовили "голуба миру” із паперу. 

                                                         

З вихованцями гуртків «Малюнок, графіка, живопис» (Керівник - С.Цатурян), « Незвичайне поряд» (Керівник - С.Кондратьєва), «Іграшка-сувенір»(Керівник -  Н. Любінська) та колективом сучасного танцю «Екстраверт» (Керівники – М. Стукаленко та К. Степанова) була проведена виховна година на тему «Ми за мир». Діти відзначили те, що в той час, коли в нашій рідній Україні лунають постріли та проливається людська кров, цей день особливий. Адже День миру покликаний змусити людей не тільки задуматися про мирне життя, але і зробити щось заради нього.

Також діти звернулися до всіх народів світу із спільним закликом до миру. І на останок всі бажаючі вихованці та керівники закладу приєдналися до акції «Залиши свій відбиток за мир».

Приємно усвідомлювати, що в такі нелегкі для країни часи, в маленьких серцях юних знамянчан горить тепле почуття добра і любові до навколишнього світу, до людей і до Батьківщини.

Культорганізатор ЦДЮТ

С. Литвинець

Переглядів: 88 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar