Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 10 » Міський етап ХІХ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор
21:27
Міський етап ХІХ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор

10 листопада на базі Центру дитячої та юнацької творчості пройшов І етап XІХ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2017-2018 навчального року! В цей день по всій області пройшов синхронний турнір «Кубку Кіровоградської області з гри «Що? Де? Коли?». А це означає, що всі команди юних ерудитів давали відповіді на одні й ті ж питання, підготовлені координатором обласного Чемпіонату Кизименком Валерієм Олександровичем.

До участі в чемпіонаті завітали команди з 6 шкіл міста: команда «Сова» ЗШ І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Шевченка, команда «Позитив» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей», команда «Стародавні греки» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія», команда «Ерудит» ЗШ І-ІІІ ступенів №4, команда «Гугл» ЗШ І-ІІІ ступенів №6, команда «Знатоки» ЗШ І-ІІІ ступенів №7.

Обслуговувало чемпіонат ігрове журі в складі головного спеціаліста відділу освіти Попової Тетяни Миколаївни, методиста міського методичного кабінету Босненко Марини Миколаївни, директора ЦДЮТ Подвиженка Геннадія Івановича, заступника директора ЦДЮТ з НВР Горбатенко Наталії Володимирівни та методиста ЦДЮТ Слєпєнькової Ірини Миколаївни.

Чемпіонат проходив у два тури по 15 запитань кожен. Усі завдання були цікавими, оригінальним, різносторонніми, але й достатньо складними, адже охоплювали дуже багато дисциплін. Це і українська мова та література, і географія, і історія, і біологія, і мистецтво та інші. Проте такі змагання вимагають від учасників не лише глибоких знань, а й кмітливості та неординарного мислення.

Кращими в інтелектуальному змаганні виявилися команда «Сова» ЗШ І-ІІІ ступенів №1 імені Т.Г.Шевченка, які посіли І місце, команда «Стародавні греки» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №3-гімназія» - ІІ місце, команда «Гугл» ЗШ І-ІІІ ступенів №6 – ІІІ місце. Команди «Ерудит» ЗШ І-ІІІ ступенів №4, «Позитив» НВК «ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей», «Знатоки» ЗШ І-ІІІ ступенів №7 були нагороджені за активну участь в міському етапі чемпіонату інтелектуальних ігор.

Всі команди були нагороджені дипломами та грамотами Відділу освіти виконавчого комітету Знамянської міської ради. Також учасників привітали вихованці Центру дитячої та юнацької творчості: Софія Грудницька (гурток «Вокально-хоровий», керівник - Ж.Ніклонська), Щурова Віталіна та Василенко Даря (гурток «Вокально-хоровий», керівник - Ю.Сметана), а також танцювальний колектив народного танцю «Любава» (керівник- О.Долинська).

Литвинець С.В.,

культорганізатор ЦДЮТ

 

 

Переглядів: 94 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar