Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 6 » На шляху до успіху!
10:00
На шляху до успіху!

4-5 жовтня 2017 року  в Знам’янці відбулася сесія міського Парламенту дітей. У дводенній роботі сесії взяли участь 44 делегати учнівських парламентів з 8 навчальних закладів міста.

На сесії були присутні такі почесні гості, як  міський голова Філіпенко С.І., перший заступник міського голови Загородня В.Г., головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Зайченко В.В., головний спеціаліст відділу молоді спорту та здорового способу життя Сугарєй А.О., заступник начальника відділу освіти Черкас Н.Л., головний спеціаліст відділу освіти Попова Т.М., директор ЦДЮТ Подвиженко Г.І.

Так, 4 жовтня молодь міста зібралася в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості на засіданні Установчої сесії для обрання Голови Знам’янського міського Парламенту дітей.

Пройшовши процедуру реєстрації, кожен депутат отримав пакет документів для подальшого опрацювання (Програма роботи сесії, Статут  Знам’янського міського Парламенту дітей), мандат депутата, блокноти та ручки. Слід відзначити, що робота сесії була забезпечена всіма необхідними канцелярськими товарами дякуючи виконавчому комітету Знам’янської міської ради.

В ході сесії депутати оцінили виступи кожного з претендентів, якому надавалося до 7 хвилин на програмну промову, та вирішили обирати голову МПД шляхом таємного голосування. 

І от настав хвилюючий момент – голова виборчої комісії оголошує результати виборів. За  підсумками таємного голосування головою міського Парламенту дітей обрано Домбровську Анастасію Олександрівну (кандидат від Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6), як таку, що набрала найбільшу кількість голосів. Першим заступником голови Знам’янського міського Парламенту дітей обрано Гвоздик Олександру Олегівну (кандидат від НВК «Знам’янська ЗШ І-ІІІ ст. № 2-ліцей»). Другим заступником голови МПД обрано Чередниченка Мирослава Анатолійовича (кандидат від Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 4).

 Новообрана Голова урочисто склала присягу, пообіцявши згуртовувати можливості усіх депутатів, колегіально розв’язувати нагальні проблеми учнівської молоді міста, представляти та захищати їх інтереси.

А вже 5 жовтня в сесійній залі Знам’янської міської ради відбулася І сесія VI скликання Знам’янського міського парламенту дітей.

Головним пунктом порядку денного було підписання тристоронньої Угоди про співпрацю між Знам’янською міською радою, Відділом освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради та Знам’янським міським парламентом дітей.

Міський голова Філіпенко С.І. та заступник начальника відділу освіти Черкас Н.Л. побажали успіхів у роботі Парламенту, нових досягнень та висловили щирі сподівання на плідну співпрацю.

Після підписання угоди «новоспечені» парламентарі отримали посвідчення депутата Знам’янського міського Парламенту дітей. 

Також під час пленарного засідання координатор МПД Литвинець С.В.  прозвітувала про діяльність органів дитячого самоврядування за 2016-2017 навчальний рік, наголосивши на тому, що така спільна діяльність є невід’ємним доказом того, що діючи РАЗОМ ми змінюємо наше життя на краще.

А Зайченко В.В. презентував роботу Всеукраїнської Молодіжної громадської організації Фундація регіональних інтересів (ВМГО «ФРІ»), поділившись досвідом реалізацій соціальних проектів у нашому місті. 

І вже після коротенького «перезавантаження» у вигляді  кави-брейку (за підтримки міськвиконкому) діти перейшли до останнього, та менш важливого, пункту порядку денного сесії:   планування роботи профільних комісій на наступний міжсесійний період та 2017-2018 рік. Депутати плідно попрацювали, обравши голів та заступників комісій, а також розглянули пропозиції та проекти для подальшого опрацювання.

Надзвичайно емоційними виявилися ці дні для юних парламентарів нашого міста, залишилася маса позитивних емоцій. Тож, втомлені, але задоволені та сповнені позитивними враженнями, ідеями та планами на майбутнє діти подякували за довіру і запевнили всіх про те, що спрямують всі свої зусилля на реальні справи.

 

 

Координатор МПД

Литвинець С.В.

Переглядів: 84 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar