Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 10 » Назустріч 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинськ
18:41
Назустріч 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинськ


     9 листопада 2017 року з метою вивчення педагогічної спадщини Василя Сухомлинського та трансформації його ідей в практику роботи сучасного закладу позашкільної освіти, директор  Центру дитячої та юнацької творчості, Подвиженко Г.І., став учасником обласного науково-практичного семінару директорів позашкільних навчальних закладів з проблеми «Ціннісні аспекти педагогіки В.Сухомлинського у контексті формування компетентностей вихованців в умовах гурткової роботи». Захід відбувався на базі НВК «Павлиська ЗШ  I-III ступенів-ліцей ім.В.О.Сухомлинського» та районного центру дитячої та юнацької творчості Онуфріївської районної ради.  Програма заходу була доволі насиченою. Відбулося знайомство з педагогічною спадщиною великого педагога, відвідано педагогічно-меморіальний музей Василя Сухомлинського. Багато приємних вражень зилишив по собі екскурс по НВК «ЗШ I-III ступенів - ліцей ім.В.О.Сухомлинського».                                                     


Також, приємно зазначити, що гарний досвід було набуто під час роботи на базі Онуфріївського РЦДЮТ з проблеми: «Ціннісні аспекти філософії для дітей в освітній системі Василя Сухомлинського» застосування казок В.Сухомлинського у навчанні, вихованні, розвитку особистості, формуванні її світогляду та системи цінностей.

Подорож стала ціковою, змістовною та незабутньою. Діалог, що продовжується – саме так можна назвати педагогічні ідеї великого педагога Василя Сухомлинського, які, й до сьогодні, трансформуються і використовуються в сучасному освітньому просторі.Переглядів: 75 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar