Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 3 » Неперевершена краса первоцвітів
23:18
Неперевершена краса первоцвітів

Неперевершена краса первоцвітів

 

Прийшов перший місяць весни – березень. Ночі ще холодні, але вже всюди відчувається весна. Прозорим блакитним небом пливуть  весняні хмари. Повеселішали пташки. Перша зелень крихітних листочків так радує серце, а разом з нею і перші квіти. В нашому регіоні –це проліски.

Керівник гуртка «Бісероплетіння» Демченко Оксана Сергіївна  разом з гуртківцями  вирішили відвідати весняний ліс. Помилуватися красою тендітних пролісків та рясту. Натхнені  красою-первоцвітів  було вирішено увіковічнити квіти, зробивши прикрасу – брошку з бісеру у вигляді проліску.

30.03.2015 відбувалося відкрите заняття тема якого Первоцвіти. Виготовлення прикраси « Пролісок». Основною метою заняття було привиття любові та поваги до первоцвітів, підвищення грамотності у питаннях екології через декоративно- ужиткове мистецтво.

   

    

 

Протягом заняття з дітьми було проведено цікавий діалог на екологічну тематику, а саме: Збереження ранньоквітучих квітів, які занесені до червоної книги. Інноваційну гімнастику для втомлених очей та кінцівок рук. Виховну казку «Пролісок та жайворонок». Протягом заняттям звучав музичний супровід.

Діти з великим задоволенням виготовляли прикраси з бісеру та з найкращими  побажаннями вирішили подарувати їх своїм найдорожчим людям.

 

 

                                  Підготувала:

                                                                       керівник гуртка «Бісероплетіння»,

                                     Демченко О.С.

Переглядів: 156 | Додав: Знамянський_ЦДЮТ | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar